Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Дренажні насоси

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Дренажні насоси застосовують для відкачування чистої або забрудненої води з дренажних колодязів, водойм, котлованів, басейнів. Ці насоси можна переносити з місця на місце або встановлювати стаціонарно для постійної роботи.

Практично всі вони мають поплавковий вимикач, який запускає і зупиняє насос в залежності від рівня води, це сприяє тривалому терміну служби.

Дренажним насосів притаманні деякі характеристики такі як: компактність, вони не створюють багато шуму, не споживають багато енергії, не складні в обслуговуванні та ремонті. Більшість має контроль над перевантаженням і перегрівом двигуна.

Напір насоса може регулюватися до досягнення максимальної продуктивності, яка не шкодить двигуну. Щоб ці агрегати працювали нормально і довго, необхідно виконувати певні умови, а саме: середня температура не вище + 40 градусів, щільність рідини, що перекачується 1000- 1200 кг / м3.

Застосовуються: в системах очищення стічних вод, які необхідні в заводах хімічної промисловості, в комунальному господарстві, шахтах і кар'єрах, при виробництві цементу, так само можна використовувати в агресивному середовищі.

Дренажний насос можна застосовувати для усунення вод, які скупчилися або утворилися під час рясних опадів, паводків, після аварій або з будь-яких інших причин. Агрегати забезпечені гідравлічною системою, яка дозволяє перекачувати воду, яка містить довговолокнисті включення і великі тверді частинки.

Якщо Ви бажаєте купити дренажний насос, слід звернути увагу на застосування даних агрегатів, як в побуті, так і в промисловості.

Так, якщо Ви плануєте купити дренажний насос для майбутнього використання в побуті, то в даній області агрегати застосовуються для:


зрошення городів і садів з накопичувача;
переробки побутових стоків;
осушення приміщень, які були затоплені;
подачі води у фонтани в саду;
спорожнення та наповнення ванн, басейнів, акваріумів.

У промисловій галузі дані агрегати знаходять широке застосування для вирішення наступних проблем:


зрошення;
перекачування рідин, які біологічно несильно забруднені;
відкачування зливів на виробництві;
перекачування стічних вод.

Вгору