Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ремені стяжні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Стягнуті ремені потрібні для надійного і швидкого кріплення різних вантажів за допомогою натяжної пристосування, яке ще називають храповой замок. Цей замок, в свою чергу, здатний запобігати ослабленню стрічки, яка закріплює вантаж під час руху автотранспорту. Стягнуті ремені здатні підвищити швидкість завантаження або відвантаження на 35%. Від розміру вантажу залежить кількість ременів, їх число може становити два і більше.

 

Інтернет-магазин пропонує своїм покупцям стягнуті ремені з наступними характеристиками:

• простота у використанні і регулювання;
• різна довжина;
• стрічки стійкі до агресивного навколишнього середовища;
• довжина у вологому стані стрічки не змінюється;
• здатні витримувати великі навантаження;
• володіють хорошою еластичністю;
• мають високоміцні кріплення;
• стійкі до зносу.

 

Проводять стягнуті ремені з полімерної або пропіленової стрічки, яка має підвищену м'якістю і еластичністю. Саме завдяки цим властивостям вантаж фіксується без пошкодження його поверхні. Натягач забезпечує постійну напругу, тому повністю виключається ефект зниження моменту фіксації. Стягнуті ремені останнім часом стали використовувати не тільки в області перевезення вантажів, їх все частіше можна побачити на складських підприємствах. Стягнуті ремені підбираються з різною стягнутий навантаженням, конкретної довжини і в поєднанні з різними кріпильними фітингами, ці параметри вибирають виходячи з характеру вантажу. Все стягнуті ремені оснащуються кінцевими деталями, які можуть бути різної форми. Саме це дозволяє підбирати ремінь під конкретний вантаж і вид транспорту - повітряний або автомобільний. Відмінною особливістю стяжних ременів є їх регульована довжина, при цьому вона може змінюватися швидко і легко, варіюючи від декількох сантиметрів і до максимально довжини. Зручність і простота у використанні дає стяжним ременів ряд переваг в порівнянні з іншими засобами кріплення вантажів.

 

На сайті представлені високоякісні стягнуті ремені, які можна купити в найкоротші терміни за прийнятною ціною. Для придбання обраного товару в інтернет-магазині, необхідно просто оформити заявку на покупку. Якщо у вас є питання, які стосуються вартості продукції або умов покупки, то зв'яжіться з менеджерами, вони нададуть вам детальну консультацію.

Вгору