Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Прибиральна техника

Як правило, в поняття «збиральна техніка» ми включаємо практично весь асортимент продукції, яка багато в чому полегшує роботу на будівельних майданчиках, в саду, а також повсякденні клопоти в домашньому господарстві. При цьому обладнання для прибирання відповідно до досить жорсткими критеріями поділяється на побутові вироби, а також пристрої професійного класу. В даному випадку головна відмінність полягає зовсім не в ціновій політиці. Так, професійний клас виробів відрізняється не тільки більшою, в порівнянні з побутовими «колегами», потужністю, але і наявністю спеціальних пристроїв і функцій, зокрема - підвищеною надійністю і габаритами. Втім, не тільки обладнання для прибирання професійного класу, але і техніка побутова має славу довговічного, надійного і якісного помічника!

В цілому, на сторінках нашого магазину техніка, яка використовується в процесі збирання, представлена ​​різноманіттям виробів, здатних задовольнити найбільш вимогливих споживачів.

Пилососи. У даній категорії, поряд з традиційними побутовими виробами у вигляді миючих пилососів, Пилососи з аквафільтром і для сухого прибирання, представлені господарські та будівельні вироби, пилососи для чищення басейнів і садові агрегати, мініатюрні пристрої для авто, а також унікальні пилососи-роботи.

Пароочищувачі / Паропилососи, які призначені для обробки широкого спектру поверхонь.

Агрегати високого тиску, що використовуються для мийки гарячої або холодної водою під тиском різних поверхонь - автомобілів, стін, садових пристосувань і т.п.

Техніка для прибирання снігових мас. Справитися з капризами зимової погоди вам допоможуть високоякісні снегоуборщики, які представлені в асортименті магазину. Підмітальні машини. Настала пора сказати «прощавай» метлам і совком і змінити їх підмітальними агрегатами!

Підмітальні машини в рази швидше впораються з очищенням дворів, тротуарів і доріг. Крім того, пристрої, представлені в асортименті, відразу ж збирають сміття в спеціальний інтегрований бункер.

Професійні агрегати для миття авто представлені в нашому магазині Мінімийки, портативними мийними установками, прасувальними системами та ін. Вдавшись до використання спеціальної техніки, ви забезпечите собі якісне прибирання того чи іншого об'єкта в максимально стислі терміни!

Вгору