Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Відбійні молотки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Для розпушення мерзлого грунту, розбиранні бетонних перекриттів і фундаментів найчастіше використовується відбійний молоток. Цей інструмент потрібно застосовувати тільки при виконанні важкої роботи на виробництві, інакше він може більше нашкодити, ніж допомогти. Він експлуатується в будь-якому положенні і ефективно працює з бетоном і залізобетоном, а деякі моделі можуть працювати навіть під водою.

 

Використання цього апарату дозволяє не тільки значно заощадити час, а й позбавити від непотрібних додаткових робіт. Незважаючи на те, що конструкція моделі досить важка, пристрій цього апарату досить просте. Головним елементом відбійного молотка є піку, яка і виконує левову частку роботи. Залежно від виду роботи, яку потрібно виконати, підбирається і відповідний вид пік: піку-ломик, зубило, піка-лопатка або трамбування.

 

Принцип роботи: всередині розташований бойок, що приводиться в рух ротором, який здатний виконувати удари по робочої частини від 1 тис. Уд / хв. Ротор запускається двигуном, який може функціонувати від електрики і на бензині.

 

При покупці апарату варто звернути увагу на: потужність, кількість ударів в хвилину і енергією удару.

Вгору