Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Фільтри для води

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Без води життя на землі неможлива. Кожен день людина з її допомогою підтримує своє існування. Однак у наш час все більше постає питання про якість води. Якщо раніше це була проблема Африки, то тепер це стосується всього світу, включаючи і Україну. Хоча в містах кожне комунальне господарство має очисну систему, часто вона не відповідає вимогам, і в ній залишаються дієздатними деякі шкідливі елементи. Тому, кожній людині доводиться самому вирішувати, як захистити свій організм від шкоди і очистити життєво важливу рідина.

 

Найефективніше рішення цієї проблеми - фільтри для води. Але асортимент фільтрів дуже великий, тому нелегко зробити вибір, з огляду на відповідальність. Щоб визначитися з параметрами, потрібно подумати про недоліки води (від яких елементів її потрібно очистити). При виборі варто звернути свою увагу на наступні параметри.

 

1) Температура води. Від цього показника залежить, яку максимально допустиму температуру витримує матеріал фільтру. У продажу є окремо для холодної або гарячої води, а також загальні.

 

2) Тип картриджа. Є кілька варіантів: сітчасті, гофровані, намотувальні.

 

3) Ступінь очищення:

• Одноступінчаті: забезпечують очистку то піску, іржі та осаду. Можна уявити, що буде з насосом, якщо перед ним не поставити цей фільтр.
• Двоступінчаті: перший ступінь очищає від піску, іржі, осаду. Друга - чистить від глини, механічних домішок, хлору, органіки, каламутності і запахів.
• триступеневої: все теж, що і двоступеневі, плюс пом'якшують воду і видаляють нерозчинені залізо.

 

4) Максимальна продуктивність. Цей показник визначає, скільки пропускається рідини через фільтр за хвилину.

 

Фільтри захищають не тільки людський організм, але і деталі насоса. Потрібно не забувати, що їх необхідно регулярно чистити, інакше вони заб'ються, і будуть перешкоджати подачі хорошого напору. Вирішуючи, яка повинна бути ступінь очищення (кількість камер), важливо врахувати тиск насоса. Чим більше очисних колб поставити, тим менше буде натиск води. При монтажі фільтра, потрібно вибрати зручне місце з вільним доступом для того, щоб в будь-який момент можна було його розкрутити і потім провести заміну картриджа.

 

На сайті великий вибір фільтрів для води. Щоб його купити, потрібно зробити замовлення або зв'язатися з продавцем для консультації.

Вгору