Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Ліхтарі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Головним призначенням акумуляторних ліхтарів є безперервна робота протягом тривалого періоду часу. Цей прилад використовують як надійне джерело локального освітлення в разі недостатньої видимості.

 

На даний момент в розпорядженні споживачів є різноманітні моделі, які знаходять широке застосування в різноманітних сферах діяльності. Так, цей апарат використовують на будівельному майданчику, в промисловості, на транспорті, під час підводних робіт і дайвінгу, у побутовій та туристичній сфері, а також в підрозділах СБУ, МНС, ЖКГ і т.п.

 

Особливістю цього типу ліхтарів є наявність зарядженого джерела живлення, напругою від 6.0 В до 30 В. В більшості випадків батарея є нікель-металлогидридной (NiMH), літій-іонної (Li-ion), нікель-кадмиевой (NiCd) або ж свинцево-кислотної (Lead Acid). Такі акумулятори - це гарантія безперервної роботи протягом 8 годин. Завдяки спеціальній системі, батарея надійно захищена від перегріву, перевантаження, а також глибокого розряду. Для зарядки від мережі використовується адаптер 230 В. Також можна використовувати автомобільний адаптер з постійним струмом 12 В.

 

З огляду на той факт, що умови експлуатації апарату можуть бути самими різними, виробляються моделі, які відрізняються компактністю і можуть бути використані для роботи в обмеженому просторі. Також існують конструкції вагою близько 1 кг, які є потужним джерелом освітлення з широким променем і можуть використовуватися при температурі навколишнього середовища від +60 до -45 ° С. Якщо Вам необхідно проводити підводні роботи, в такому випадку на вибір представлені герметичні модифікації ліхтарів. Для використання в поганих погодних умовах виробляють спеціальні вологозахищені апарати. У місцях, де спостерігається утворення і скупчення специфічних газів, пилу або пари, рекомендується використовувати вибухобезпечні ліхтарі, які відмінно підходять для використання в ситуаціях, коли ймовірність вибуху дуже висока.

 

Щодо типу кріплення моделі бувають налобні, ручні, тактичні, а також ліхтарі-брелоки. Так, налобні агрегати знаходять широке застосування в ситуаціях, коли потрібно, щоб руки були вільні. Іншими словами, подібні моделі - це незамінна річ для туристів, спелеологів, альпіністів, рятувальників і пожежників. Підствольний або тактичний тип використовують з вогнепальною зброєю в спеціальних підрозділах або ж під час полювання.

 

Як джерело освітлення в приладах використовуються вакуумні лампи розжарювання, світлодіоди, люмінесцентні або галогенні лампи, за рахунок яких світлосила в 250-900 люменів забезпечена! Завдяки системі регулювання сили світла надається можливість в залежності від умов використання конструкції економити заряд батареї. Моделі, створені провідними виробниками, оснащені ергономічними рукояткою, системою фокусування пучка світла в 3 - 5 фіксованих положеннях, в тому числі вертикальну та горизонтальну, а також індикатором розряду акумулятора.

Вгору