Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Каналізаційні станції

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Якщо ви вирішили купити каналізаційну станцію, так давайте коротко ознайомимося, що ж це таке? Це станції систем водовідведення і являють собою сукупність різних споруд, які забезпечують відведення стічних вод відповідно до потреб споживання. Вони також здатні подавати стічні води на очисні споруди в разі, коли самоплив з яких-небудь причин неможливий. Будівництво таких споруд дозволяє також ухилитися від заглиблення самопливних колекторів на велику глибину.

Існує безліч типів відведення каналізаційних стоків, які визначаються такими факторами як глибина закладення підвідного колектора; обсяг і вид стічної рідини, яка надходить в КНС. Також чималу роль відіграють гідрогеологічні умови будівництва; тип встановлених насосних агрегатів і спосіб їх управління.


Сучасні КНС представляють собою ємність з поліпропілену, все обладнання станції виготовлено також з цього матеріалу. Усередині резервуара насосної станції змонтовані занурені каналізаційні насоси, арматура, внутрішні трубопроводи, що підводять і напірні патрубки.

До переваг можна віднести систему контролю рівня рідини, систему вентиляції та з'єднання з зовнішніми комунальними мережами, а також майданчик обслуговування і сходи, які призначені для зручності обслуговування обладнання і арматури.

Установка такого механізму дозволяє вирішити кілька питань, а саме:

- заощадити додаткову корисну площу, так як при спорудженні місцевих станцій немає необхідності будувати великі залізобетонні резервуари, а приймачі та вентиляційні камери займають набагато менше місця. Наприклад, нова каналізаційна станція діаметром 1.4 метра здатна замінити станцію діаметром 12 метрів.
- зменшити витрати електроенергії, адже система контролю рівня заповнення склянки дозволяє сучасним насосів здійснювати роботу не регулярно, а систематично, тобто включатися в міру необхідності. При експлуатації станції втрати напору зведені до мінімуму.
- автоматизація роботи станції уможливлює заміну обслуговуючого персоналу машинами, а в разі аварійної ситуації сигнал про невідповідної роботі обладнання може бути поданий у вказане місце - на пульт, комп'ютер або мобільний телефон диспетчера. Для обслуговування насосних станцій тепер не потрібно спускатися на дно склянки станції, адже вантажопідйомні механізми здатні підняти насоси і пристрої по напрямних штангах і від'єднатися від діофрагменного з'єднувача в автоматичному режимі.

Додатково насосна станція має автоматичний щит управління, для якого не потрібно створювати спеціальні споруди та можна встановити на відкритому блоці навіть поблизу станції. Комплектні КНС використовуються найчастіше для застосування в сфері малоповерхового будівництва і в міських умовах.

Вгору