Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Дрилі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

На сьогоднішній день, мабуть, одним з найпоширеніших інструментів в домашньому господарстві є дриль. Цей інструменти також широко використовується при виконанні будівельних і монтажних робіт і при зборі меблів.

 

Сучасні дрилі багатофункціональні, вони можуть просвердлити отвір майже у всіх матеріалах, які використовуються в побуті, а також закручувати / викручувати шурупи і саморізи, розмішувати будівельні рідини і шліфувати за допомогою насадок. Виробники електроінструменту пропонують широкий асортимент дрилів, і часто ми купуємо не те, що нам потрібно саме тому, що не знаємо призначення конкретного інструменту. Ми допоможемо вам розібратися в типах дрилів, а також в їх типах і призначення.

 

Залежно від технічного виконання і призначення бувають моделі звичайного і ударної дії, а також кутові, з функцією міксерів, і з функцією шуруповерта.

 

Також інструмент класифікується у відносно джерела живлення на мережеві та акумуляторні моделі. Кожен тип, природно, має свої особливості і відмінності. Отже, розглянемо основні з них.

 

Звичайна дриль - це інструмент, який під час свердління отворів виробляє обертальні рухи і використовується для роботи з такими матеріалами як дерево або іншими, не дуже міцними матеріалами.

 

Особливістю ударних або дрилів-перфораторів можна віднести те, що крім звичайних обертальних рухів пристрій здатний рухатися в режимі «вперед-назад». Таким чином, забезпечується свердління твердих матеріалів: цегла, бетон і т.д. Перевагою апаратів даного типу є те, що функцію удару можна відключити, що дозволяє використовувати пристрій як в якості звичайної дрилі, так і перфоратора.

 

До головних переваг пристроїв кутового типу відносять зазвичай те, що вони здатні працювати в важкодоступних місцях, де моделі зі звичайним форм-фактором Вам не допоможуть.

 

Дрилі з функцією міксерів застосовуються для розмішування цементних і гіпсових сумішей, фарб або інших розчинів, а також для свердління не дуже твердих матеріалів, таких як дерево, пластмаса і мають високий крутний момент при низькій швидкості.

 

Апарати з функцією шуруповерта крім стандартного свердління можуть успішно використовуватися для закручування і викручування шурупів і саморізів. Область застосування: збирання меблів.

 

Акумуляторні шуруповерти вигідно відрізняються від інших моделей тим, що здатні здійснювати роботу не залежачи від електромережі, так як працюють на акумуляторних батареях. До недоліків можна віднести «залежність» від підзарядки і дещо меншу потужність, ніж у агрегатів звичайного типу.

Вгору