Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пили шабельні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

В основному пили шабельні використовуються для розрізання металевих труб, ванн, баків, для розбору віконних коробок, розпилювання котлів і для здійснення рятувальних та аварійних робіт.

 

Залежно від місця, де Вам належить працювати, можна придбати акумуляторну або електричну пилку, тобто працюючу від мережі. Акумуляторна модель призначена для використання в важкодоступних місцях. Прилад же електричного типу може виконувати роботу в будь-якому місці поблизу джерела електрики, будь то стаціонарна розетка або мобільний генератор.

 

Також необхідно знати, що полотна для цього пристрою можуть бути різних видів: спеціальні, універсальні і багатофункціональні. Спеціальні полотна забезпечують більш рівну і точну посадку, так як мають подвійний хвостовик і широку затискає поверхню. Призначені такі пилки для розпилювання матеріалів під прямим кутом. Вони також здатні в найкоротші терміни демонтувати сталеві труби.

 

Універсальні полотна застосовуються при роботі з матеріалами, які піддаються обробці важко, як наприклад жорсткі чавунні труби, і володіють рідкісним поєднанням жорсткості і гнучкості.

 

Багатофункціональні полотна використовуються для розпилювання матеріалів на вазі і здатні виконувати роботу з гіпсокартоном, пінобетоном, різними породами деревини і навіть з металом, який має товщину до 4 мм.

 

У наш час застосування сабельной пили досить широко і цей інструмент ніколи не буде зайвим в домашньому господарстві.

Вгору