Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кормоподрібнювач

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Що таке кормоподрібнювач, запитаєте ви. Радість фермера, відповімо ми! Сучасний, надійний, універсальний агрегат знаходить своє застосування для швидкого і якісного подрібнення трави, зерна, овочів, коренеплодів та ін.

 

На сьогоднішній день кормоподрібнювачі представлені широким спектром моделей, при виборі яких слід орієнтуватися на вид матеріалу, який збираєтеся обробляти, а також на індивідуальні переваги. Нині ринок пропонує ручні моделі кормоподрібнювачів, коормоподрібнювачі для грубого корму і багато інших видів. Своє застосування така техніка знаходить повсюдно на промисловому виробництві і в домашньому господарстві.

Поговоримо про різновиди кормоподрібнювачів.

 

Ручні. Даний вид кормоподрібнювача відмінно справляється з покладеними на нього функціями на невеликих фермах і в приватному господарстві. Що стосується подрібнення овочів, то тут кормоподрібнювач не має собі рівних. Ручне застосування пристрою повністю виключає ризик ураження користувача електричним струмом. Ручний кормоподрібнювач зручний в процесі застосування, відрізняється компактними габаритами, завдяки чому він придбав свою популярність серед споживачів.

 

Електричні. Цей різновид кормоподрібнювачів представлений ​​моделями двох типів: січкарні і корморізки. Інструменти відрізняються простотою у використанні, невеликою масою і досить компактними габаритами. Набір функцій також може бути найрізноманітнішим і відрізнятися в залежності від вартості пристрою. Головним достоїнством електричної техніки можна назвати велику потужність, що дозволяє швидше виконати весь спектр завдань.

 

Сучасні моделі кормоподрібнювачів укомплектовані різними додатковими насадками, які в робочих умовах - дуже практичне і економічне перевага.

 

Виробництво кормоподрібнювачів дало можливість раз і назавжди вирішити проблему високоякісного помелу грубого корму, а також створити різні поживні суміші для росту птахів і худоби. Корм і зерно, попередньо подрібнені за допомогою даного пристрою, набагато краще засвоюються братами нашими меншими, що, в свою чергу, гарантує швидкий набір маси птахами. Сьогодні, у продажу представлені універсальні кормоподрібнювачі, які, завдяки своїм можливостям, дозволяють виробляти корми середнього, надтонкого і тонкого помелу.

 

Вибираючи кормоподрібнювач, звертайте увагу на потужність мотора даного агрегату. Звертаємо вашу увагу, що це значення, як правило, коливається в межах 700-1500 Вт. Саме від цього параметра залежить термін експлуатації кормоподрібнювача і його продуктивність. Слід також враховувати напругу, яке потрібно для якісної роботи пристрою. І, звичайно ж, найважливішим показником вважається виробник. Надійність і авторитет компанії або торгової марки є запорукою якості придбаної продукції.

Вгору