Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Акумуляторні батареї

Якщо в двох словах, то акумулятор - це пристосування, або енергоносій, призначений для накопичення енергії з метою її подальшого використання.

 

Залежно від типу накопичуваної енергії ці пристрої бувають: електричні, магнітні, механічні, теплові та світлові.

 

Модель електричного типу являє собою хімічний джерело струму багаторазової дії, який застосовується для накопичення енергії та автономного живлення різного роду приладів. Пристрій функціонує завдяки оборотності хімічної реакції. Матеріал електродів і склад електроліту безпосередньо впливають на електричні та експлуатаційні характеристики енергоносія. Акумулятор припиняє діяти в міру вичерпання хімічної енергії, коли напруга і струм падають. Підзарядка здійснюється шляхом пропускання електричного струму в напрямку, протилежному напрямку струму при розряді. У повсякденному житті ці пристосування використовуються в мобільних телефонах, машинах, в електроніці як джерело безперебійного живлення.

 

Акумуляторні батареї - це сукупність акумуляторів, з'єднаних воєдино в електричний ланцюг. Вони використовуються в якості додаткового джерела струму, для накопичення електроенергії, для автономного живлення різноманітних пристроїв. Ємність батареї залежить від декількох параметрів: типу, напруги і цілі використання. Одиницею вимірювання ємності є ампер-години.

 

Залежно від технологічного виконання, батареї підрозділяються на обслуговувані, малообслуговувані і не обслуговуються. Найбільш практичними, надійними і одночасно найбільш дорогими є не обслуговуються герметичні акумулятори, оскільки в них відсутній отвір для заливки електроліту. Вони відрізняються підвищеною стійкістю до вібрацій і ударів, але на відміну від обслуговуваних - не розуміються, в них неможливо щось змінити.

 

Малообслуговувані акумулятор - це оптимальне співвідношення ціна-якість і високі експлуатаційні характеристики, оскільки в ньому є отвір для заливання електроліту і іноді потрібно контроль рівня провідника струму.

 

Що стосується обслуговуються моделей, слід зауважити, що ціна тут не є показником якості, тому що вони потребують щоденного контролю і мають досить короткий термін служби.

 

Тепер пару слів про такий товар, як гелеві батареї, головне достоїнство яких полягає в тому, що рідкий електроліт замінений на тиксотропний гель, консистенція якого схожа на віск, завдяки чому він не розхлюпується, навіть, якщо корпус батареї пошкоджений. Енергоносій гелевого типу не вибагливий в експлуатації і може бути змонтований під будь-яким кутом і в будь-якому, найбільш зручною з точки зору конструкторів місці. Додатковим його перевагою є герметичний корпус, завдяки якому він може нормально функціонувати навіть під водою. Єдиним недоліком є ​​висока ціна, яка в 2-3 рази перевищує вартість звичайних батарей.

 

Акумулятори agm - це «останнє слово» в розвитку кислотних батарей, при розробці яких були враховані всі достоїнства гелевих батарей, а саме: для зв'язування електроліту використовується спеціальне скловолокно; мінімальне внутрішній опір, внаслідок цього вони майже не нагріваються навіть при заряді великим струмом; саморазряд становить 1-3% на місяць; можуть працювати в суворих зимових умовах.

 

На нашому сайті є також акумулятори для джерел безперебійного живлення, які контролюють і випрямляють напругу мереж електроенергії. Такі моделі застосовуються для енергопостачання будівель, для аварійного освітлення, в системах телекомунікацій, а також для захисту обладнання, охоронної та пожежної систем. Як правило, акумулятор для ДБЖ підключений до основного джерела живлення і під час роботи накопичує електроенергію, адже для підвищеної ефективності він завжди повинен бути в стані повної зарядженості.

 

Стартерні акумулятори застосовуються, як правило, для запуску дизельних генераторів, стаціонарних і пересувних ДЕС, як джерела живлення автоматики ДЕС і для ліквідації аварійних ситуацій на підприємствах електрозв'язку.

Вгору