Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Тепла підлога електрична

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Серед переваг теплої підлоги слід, в першу чергу, виділити можливість автоматичного контролю температури, прекрасну економію електроенергії, відсутність турбулентності пилових частинок, знижений ризик виникнення алергенних реакцій.

Оскільки сама система прихована від сторонніх очей в покритті підлоги, дизайн Вашого приміщення нічим не порушується. Крім того, вона відрізняється великим терміном служби, при цьому, не вимагає особливого догляду і відрізняється виключно простою установкою.

Використання теплої підлоги можливо, як зовні, так і всередині приміщень.

Виріб, створене на основі нагрівального кабелю, знаходить широке застосування в якості основного, а також додаткового «комфортного» опалення. До того ж, систему можна використовувати для нагрівання не тільки статі, але і стін. Як результат, Ви отримуєте високий рівень безпеки та комфорту, а також ряд багатьох інших переваг, що перевершують класичну систему опалення. Безпека системи полягає, перш за все, в тому, що нагрівальний кабель знаходиться в ізоляції під цементним стягуванням, або шаром штукатурки. Таким чином, він прихований від маленьких дітей і пожежо-безпечний.

Варто відзначити, що система «тепла підлога» може залишатися включеною тривалий період часу без потреби постійно за нею доглядати і побоюватися виникнення будь-яких проблем. Завдяки функції термоконтроллера, у Вас є можливість задавати, як температуру самої підлоги, так і температуру в приміщенні. До того ж, підтримка певного температурного режиму можливо в автоматичному режимі.

Якщо система змонтована правильно, вона має досить високий ККД і працює інертно, тобто, електроенергія витрачається в момент розігріву, коли поверхня підлоги має спочатку задану температуру, а система переходить в режим підтримки, при якому витрата енергії стає мінімальним.

На свіжому повітрі виріб застосовується в якості системи анти-обмерзання на в'їздах і на виїздах авто, на щаблях, а також на тротуарах. Також система знаходить широке застосування там, де необхідно забезпечити захист від замерзання труб каналізаційних систем і водопроводів, де є потреба в технологічному підігріві в промисловій сфері, а також в сільському господарстві.

Монтаж нагрівальних кабелів на відкритій поверхні досить простий. Кабель можна залити бетоном або будь-яким іншим розчином ще на етапі будівництва. На вже готової майданчику кабель монтується за допомогою штробления. Монтаж кабелю на трубопроводах відбувається за допомогою терморукава і липкої стрічки. Застосувати нагрівальний кабель на сходинках можна прямо під клейовий основою, яку має облицювальна плитка.

Вгору