Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Опалювальне обладнання

На сьогоднішній день, однією з найбільш поширених різновидів опалювального обладнання є теплова гармата. Незалежно від моделі, всі вироби виконують одну і ту ж функцію – швидкий обігрів приміщення. Як правило, обладнання даного типу застосовується для обігріву нежитлових приміщень, таких як гаражі, склади, промислові цехи, будівельні майданчики, підвали і пересувні торгові намети, мийки і магазини. Також існує ряд моделей, які можна застосувати на СТО.

Нагрівачі повітря відрізняються сучасною надійною конструкцією – металеві корпуси і міцні нагрівальні елементи, в порівнянні зі звичайними обігрівачами, витримують максимальні навантаження і розраховані на тривалий період експлуатації.

Явними перевагами теплопушек перед іншими обігрівачами можна назвати значну економію палива, а також більший ККД. Такі пристрої не спалюють кисень під час роботи, можуть функціонувати в приміщеннях з високим коефіцієнтом вологості, і досить безпечні в процесі експлуатації.

У нашому магазині представлений великий асортимент теплового обладнання – від звичайних електричних обігрівачів до дизельних і газових гармат:

- газові – для обігріву промислових приміщень;

- дизельні – для швидкого і економічного обігріву будівельних майданчиків;

- електричні – універсальні в застосуванні;

- теплові інфрачервоні гармати – використовуються для повного або локального обігріву житлових приміщень.

Вони також прекрасно підходять для сушіння оштукатурених і пофарбованих поверхонь під час будівництва та проведення оздоблювальних робіт.

Вгору