Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Точкове зварювання (Споттери)

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Точкове зварювання - один з найбільш распостронённих видів електроконтактних зварювальних апаратів, завдяки їй, з'єднання деталей відбувається тільки в окремих місцях у вигляді точок або майданчиків. Температура для розплавлення в апараті створюється електричним струмом і мідними електродами, між якими розміщується зварювана деталь.

 

Зварювальний процес, при здійсненні якого деталі з'єднуються в одній або в декількох точках одночасно, називається зварювання точкова і є вона підвидом контактного зварювання.

 

Пропонована ручна точкове зварювання використовується у виробництві автомобілів, різних машин, апаратів і приладів для здійснення з'єднання різних листів металів, товщина яких не перевищує 5-6 мм. Деталі, які необхідно з'єднати, затискають між електродами, які мають форму усічених конусів, діаметр робочої поверхні яких - 4-12 мм, і через них пропускають струм. З'єднання, яке ми отримуємо, має назву зварна «точка». За характером, це так звана заклепка, при цьому діаметр з'єднання дорівнює 4-10 мм і відповідає діаметру торця електрода. Для того, щоб здійснити з'єднання деталей, які мають більший розмір, необхідно поставити будь-яку кількість таких точок, які стануть надійною гарантією достатньої міцності.

Вгору