Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Шарнірні драбини

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Шарнірні сходи - це вірне рішення специфічних завдань в будівництві, при цьому вони можуть використовуватися як драбини і як звичайні сходи. Такі сходи корисні як професіоналам-будівельникам, так і ремонтникам-любителям. Те, що вони трансформуються, дозволяє застосовувати їх в різних комбінаціях, досягаючи при цьому вирішення конкретних завдань на будівництві або в побуті.

 

Шарнірні сходи мають надійну автоматичну блокування, що дає можливість зафіксувати її в різних позиціях. Виготовлені вони переважно з алюмінієвого профілю, дуже компактні в складеному стані, і навіть можуть поміститися в багажник легкового автомобіля. Є шарнірні телескопічні сходи з 4 подовжувачами боковин. Такі сходи застосовуються як драбина, як приставні сходи і як окремі двосторонні драбини. Вони мають профільовані з усіх боків поперечини для безпечного підйому і спуску. Додаткова стійкість досягається завдяки кутовим розкосів.

 

Вибираючи шарнірну сходи, зверніть увагу на міцність сполучних компонентів, які фіксують заклепок. Підстави шарнірних сходів повинно бути виготовлено з не дряпається і не ковзаючого матеріалу, це гарантує безпеку і надійну фіксацію на підлозі.

Вгору