Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інфрачервоні обігрівачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Теплове випромінювання, яке видається інфрачервоними обігрівачами, не поглинається повітрям, тому весь обсяг тепла отримують поверхні, що обігріваються.

На сьогоднішній день вироби представлені в продажу побутовими і промисловими моделями. Перші використовуються для обігріву житлових приміщень, дачних будиночків, лоджій. Вони встановлюються на стелі, де висота підвісу знаходиться в межах від 2 до 3 метрів. Вироби промислового типу знаходять широке застосування, коли присутня необхідність підтримувати тепловий режим в офісних і виробничих приміщеннях. Установка також здійснюється на стелі, висота підвісу – від 2,5 до 5 метрів.

Використання інфрачервоних обігрівачів в сучасних умовах абсолютно безпечно і економічно вигідно. По-перше, даний вид виробів економить електроенергію. По-друге, тільки з подачі виробників обігрівачів користувач отримує можливість здійснювати зональний або точковий обігрів території. Не можна залишити без уваги, що робота обігрівачів не провокує циркуляцію повітря, що знижує ймовірність виникнення протягів.

Практичність – одна з відмінних характеристик конструкції, для монтажу якої потрібно мінімум часу і коштів. Те, що обігрівачі встановлюються на стелі, дає можливість збільшити корисний об'єм приміщення. Нагрівання приміщення здійснюється максимально швидко, оскільки пристрій передає енергію безпосередньо в зону перебування людей, підвищуючи температуру на відкритих майданчиках. Також програма сумісна з будь-якими системами вентиляції.

Вгору