Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Рулетки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Вимірювальна рулетка є найпоширенішим пристроєм і незмінним атрибутом як будівельників, так і геодезистів. Довговічність приладу, перш за все, залежить від якості виготовлення стрічки, матеріал для якої, як правило, береться з різних видів стали. З цієї причини стрічка рулетки дуже жорстка, відрізняється властивістю загинатися і з часом ламатися.

 

Шкала вимірювань представлена ​​різними вимірювальними системами. Так в продажу трапляються моделі з футовими, дюймовими і іншими шкалами. Крім того, має місце і суміщений варіант. Так, з одного боку може бути розташована метрова шкала, а з іншого - будь-яка інша.

 

Також бувають електронні рулетки. Цей пристрій надає можливість справлятися з різними вимірами з необхідною точністю і високою швидкістю. Цифрова модель зовні дуже схожа зі звичайними ручними інструментами, тільки з однією відмінністю, яке полягає в присутності інформативного цифрового екрану, на який виводяться всі вимірювання. При цьому цифровий варіант привабливий досить адекватною ціною.

 

Існують і лазерні рулетки, які забезпечені функцією швидкого вимірювання довжини. Вони дуже зручні в експлуатації, характеризуються високою функціональністю завдяки можливості виконання різного роду допоміжних обчислень. Складні вимірювання дозволяє виконувати функцію запам'ятовування величин, які були отримані.

 

Треба відзначити, що деякі цифрові рулетки дозволяють справлятися з обчисленнями за формулами, тому використовувати дані пристосування можна також для обчислення площ обсягів, і т.п.

 

Сучасні електронні варіанти мають компактні габарити, невелику вагу і низький рівень енергоспоживання. Вони дуже зручні в застосуванні і відрізняються привабливим зовнішнім дизайном.

Вгору