Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Скоби такелажні

Такелажні скоби знаходять своє застосування в якості стаціонарних або знімних кріплень для того, щоб з'єднати канат, ланцюги, а також різні такелажні елементи.

 

Саме такелажная скоба є невід'ємним елементом в сучасних підйомних системах. Найчастіше даний вид виробів в підйомних системах відіграє роль елемента, який можна, попередньо знявши з того чи іншого місця, переставити в інше. За допомогою такелажної скоби можна створити кріплення різного призначення. В даному випадку головною особливістю виробу є надійність і безпеку.

 

Скоба виготовляється у вигляді металевої петлі, в будові якої два кінця з'єднані між собою за допомогою спеціального елемента - штифта або пальця.

 

Такелажне скоба оснащена оцинкованою поверхнею. Палець покритий фарбою. Розмір виробів визначається згідно діаметру перетину пальця або штифта. А от за формою спинки скоби розподіляють на омегообразние і прямі. У той час, як прямі вироби знаходять своє використання для будь-яких тросів, омегообразние скоби застосовують тільки для тросів синтетичних. Все більшої популярності набувають такелажні скоби-затискачі - ідеальний варіант для виробництва міцних петель, розміщених на кінцях тросів.

 

Скоби з гвинтовими штифтами типу G210 і G209 знаходять своє застосування для виконання завдань непостійного значення. Щоб здійснити затяжку гвинтового штифта непотрібно докладати масу зусиль. Відповідно, щоб впоратися з завданнями довгострокового або непостійного призначення, знаходять застосування скоби із запобіжним шплинтом типу G2150 або G2130, і болтом.

Немає товарів

Вгору