Новорічний розпродаж - Знижка до 60%
Укр
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Кондиціонери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Майже кожна людина задавався питанням: «Купувати кондиціонер чи ні?». Раніше було прийнято вважати, що така техніка для примхливих людей. Але з кожним роком число покупців цих пристосувань росте. Це черговий раз підтверджує практичність і важливість такого кліматичного пристрої. Адже ніхто не думає, що опалення будинку є надмірністю. Всі розуміють, що жити без нього, означає піддавати здоров'я ризику. Також і з кондиціонером. Як холод чинить негативний вплив на організм, так і спека приносить йому чималу шкоду. Тому, добре, коли кондиціонер не дає нам перегріватися. Крім здоров'я, є ще аргумент на користь цього кліматичного агрегату - комфорт. Будь-якому приємно, прийшовши влітку додому, не задихатися через духоту, а відпочивати в прохолодній кімнаті.

Але, вирішивши все-таки придбати такий апарат, можна зіткнутися ще з однією трудністю - великий асортимент. Зокрема, великий діапазон моделей представлений в інтернет-магазині. Як підібрати оптимальний для себе варіант? На які характеристики дивитися? Цим питанням треба приділити увагу.

• Конструкція. Один з найбільш визначальних параметрів. Існують різні типи: спліт-система, мультіспліт-система, моноблочні. Кожен варіант має свої відмінні якості.

1. Спліт-система відрізняється тим, що складається з двох блоків. Один монтується на вулиці, а інший в приміщенні. З'єднані між собою трубопроводами. Якщо описувати принцип роботи просто, то між блоками створюється прохолодне повітря, який подається в квартиру.

2. Мультисплит-система схожа на описану вище, тільки тут використовується кілька внутрішніх блоків. Кожен з них має окремий пульт управління.

3. Моноблочний. Назва показує, яку він має форму. Це самий звичайний вид, який схожий на ящик, і ставиться або на підлозі, або в віконному або дверному отворі.

• Також кондиціонери можна розділити на категорії за розташуванням в будівлі. Ці апарати є настінні, напольно-стельові, мобільні (переносні), канальні (встановлюються над підвісною стелею), касетні (над стелею). Вибираючи кращий варіант, варто враховувати дизайн житла.

• Максимальна потужність охолодження. Показник впливає на те, наскільки сильно апарат зможе охолоджувати повітря. Також для цього можна використовувати параметр «розмір приміщення».

Це основні моменти, які допоможуть визначитися з товаром. Щоб здійснити покупку, слід оформити замовлення. Доставка здійснюється в більшість міст України.

Вгору