Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сікатори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Доглянута ділянка з гарними оформленими рослинами неможливо створити без необхідного інструменту. Обов'язковою «зброєю» в арсеналі кожного садівника є якісний, легкий, надійний секатор. Якщо інструмент буде поганий, то можна травмувати рослину і замість користі принести шкоду саду, а ще й травмуватися самому.

 

На нашому сайті представлені всі типи і моделі секаторів, які можуть знадобитися садівнику, обрані найкращі виробники, які піклуються про якість і надійність своїх виробів. Так вашій увазі пропонуються секатори швейцарського, німецького і китайського виробництва. Легкі і зручні інструменти з ручками з кованого алюмінію пропонує Швейцарський бренд FELCO, цей виробник має навіть лінійку інструментів для лівшів. Німецькі LOWE 31.040 відрізняються тонкими лезами із загартованої високовуглецевої сталі, деякі моделі мають тефлонове напилення, що зменшує процес тертя і полегшує чистку інструменту.

 

Формування крони і обрізка непотрібних, відмерлих сучків і гілок обов'язкова процедура. Незважаючи на її радикальний характер робити її потрібно регулярно, тільки тоді ландшафт придбає акуратні обриси, а дерева, живоплоти і чагарники будуть справжньою прикрасою ділянки. Для кращої ефективності інструмент повинен бути гострим і справним, для певних видів рослин є свої моделі секаторів. Різні породи рослин, товщина гілок, висота їх розташування є також аргументів на користь застосування декількох видів інструменту.

 

При виборі інвентарю для зрізання задайте собі питання: для яких цілей буде служити саме цей інструмент, а потім вибирайте:

• тип,
• матеріал лез,
• форму рукоятки.

 

Існує велика різноманітність видів цього інструменту, але основне класифікація за двома типами: рубають і ріжучі. У рубають, пряма форма леза, а у ріжучих секаторів вигнута і працюють вони за принципом ножиць. Довжина леза теж має значення. Якщо потрібна тонка робота і акуратні, точні зрізи, то використовувати слід секатор з коротким лезом. Якщо необхідно обрізати гілки всередині кущів, то зручніше виконати цю процедуру використовуючи секатор з довгим лезом. А ось секатор з довгими ручками це вже сучкорез, в якому ручки виконують роль додаткового важеля і таким інструментом можна зрізати гілки з товщиною більше 2 см.

 

У нашому каталозі ви знайдете кращий інструмент, який прослужить вам довго. Замовлення можна зробити на сторінці сайту.

Вгору