Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мікроскопи

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Мікроскопи прийдуть на виручку там, де присутня необхідність визначити форму, розміри, будова і структуру досліджуваних об'єктів.

 

Виріб являє собою оптико-механічний агрегат, який використовується для виявлення, спостереження, а також дослідження найдрібніших предметів, які побачити неозброєним поглядом неможливо.

 

На сьогоднішній день ринок оптичної продукції пропонує кілька видів виробів, але найбільш поширеними можна назвати оптичні, які використовують світлові промені (звичайний світло або підсвічування з використанням ламп), а також за допомогою комбінації лінз збільшують зображення. Найчастіше ключовими складовими вироби є пара - окуляр і об'єктив. Крім того, існують електронні, операційні, а також ультрамікроскопа.

 

Для того, щоб не помилитися у виборі тієї чи іншої моделі, необхідно визначити мету подальшого використання даного агрегату з урахуванням вкрай важливого показника - ступеня збільшення. Визначити даний параметр досить просто. Так, якщо збільшення окуляра дорівнює 10, а об'єктива - 30, то в такому випадку коефіцієнт збільшення мікроскопа дорівнює 300. Дитячі та шкільні прилади, які призначені для навчального та аматорського спостереження, мають коефіцієнт збільшення - 40-400.

 

Ще однією не менш важливою характеристикою пристрою можна назвати його роздільну здатність: чим більшим є цей показник, тим більше дрібних деталей можна розглянути.

 

Електронний прилад забезпечує збільшення в 2 мільйони разів і надає можливість розглянути найдрібніші деталі, які не доступні для його оптичного «колеги», розрахованого на максимальне збільшення в 2 000 разів.

 

Останнім досягненням сучасної мікроскопії можна назвати розробку цифрових пристроїв, що володіють рядом неймовірних достоїнств, серед яких можливість здійснювати візуальні спостереження і на екрані монітора, застосовувати можливості комп'ютерного аналізу, а також редагувати зображення зі збереженням проміжних результатів.

 

Вашій увазі представлені прості і складні мікроскопи. Стривай агрегат - це одна система лінз. Простіше кажучи, звичайна лупа - плосковипуклая лінза. Складний прилад являє собою комбінацію двох простих. Такий агрегат дає більше збільшення в порівнянні з простим пристроєм.

 

Звертаємо вашу увагу, що збільшення мікроскопа дорівнює добутку збільшення об'єктива на збільшення окуляра. Типовий дослідний інструмент має збільшення окуляра 10, а збільшення об'єктивів - 10, 45 і 100. Отже, збільшення такого типу одно від 100 до 1000. Деякі агрегати мають збільшення 2000, підвищувати яке немає більше сенсу, оскільки при цьому роздільна здатність не поліпшується, а якість зображення навпаки погіршується.

Вгору