Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Сонячні батареї

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Розмова про представлених у продажу високоякісних сонячних батареях, нам хотілося б почати з короткого статистичного екскурсу. Як відомо, на сьогоднішній день на території України на кожен квадратний метр припадає 1-1.5 тисячі кВт / год сонячної енергії. Цікавим є той факт, що чверть зазначеного вище обсягу можна з легкістю перетворити в електричну. У цьому допоможуть спеціальні сонячні панелі.

 

На сьогоднішній день сонячні батареї представлені виробами трьох типів:

  • монокристалічні
  • полікристалічні
  • тонкоплівкові

 

Перші відрізняються високими показниками ККД, в той час, як останні мають найнижчі показники в даній області. Монокристалічні моделі створюються на основі кремнію, який спеціально для цього «вирощують» в стінах лабораторій. Вони часто мають темно-синій або чорний колір. У свою чергу, полікристалічні сонячні панелі також виготовляють при використанні кремнію, проте, в даному випадку мова йде про більш дешевому матеріалі, який зовні відрізняється яскраво-синім відтінком. Тонкоплівкові панелі стануть відмінним придбанням для тих, хто живе в регіонах, де переважає похмура погода. Даний клас виробів здатний переробити навіть розсіяне світло.

 

Фахівці, діяльність яких зосереджена на створенні сонячних панелей, зуміли створити вироби, міцність яких дозволяє витримати удари граду, діаметр якого становить 25 міліметрів!

 

Щоб забезпечити автономне енергопостачання, крім модулів необхідно придбати:

  • коннектори (використовуються в якості з'єднувачів між батареями)
  • контролери заряду (захищають акумулятор від перерозрядження / перезарядки)
  • монтажні конструкції
  • кабель

 

Наш прогресивний століття дозволяє придбати сучасні сонячні панелі, не виходячи з дому! У нашому магазині до ваших послуг монокристалічні і полікристалічні модулі, які представлені разом з усіма супутніми комплектуючими по оптимально доступними цінами.

Вгору