Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Лазерні приймачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Лазерний приймач є практично незамінним помічником у процесі роботи з лазерною технікою, такий як: лінійні і ротаційні лазери, лазери і багато іншого вимірювальне обладнання.

 

Даний інструмент призначений для точної індикації лазерного променя на велику відстань. Пристрій на значній відстані вловлює ліній перетину променів, причому, це відстань насправді може бути набагато більше, ніж при застосуванні лазерних мішеней. Прилад застосовується як на вулиці, так і всередині приміщень. Діапазон дії пристосування становить від декількох десятків до декількох сотень метрів.

 

Головною складовою цього інструменту є світлочутливий елемент. Він розділений на кілька зон чутливості, що називаються «каналами». Попадання лазера на певну зону світлочутливого елемента супроводжується відповідною індикацією світлодіодів або рідкокристалічного дисплея.

 

Лазерні приймачі можна розділити на машинні і ручні. Машинні характеризуються більшою довжиною світлочутливого елемента, більшою зоною огляду - 360 градусів, великим числом каналів. Найчастіше машинні приймачі є складовими систем управління будівельною технікою, і встановлюють їх з використанням телескопічної штанги і магнітного кріплення на робочих органах будівельних машин: на стрілі екскаватора, на відвалі бульдозера і т.п. Моделі ручного типу відрізняються невеликою вагою і компактними розмірами. З цієї причини носити пристрої можна в одній руці або закріпити їх за допомогою пересувної скоби кріплення на нівелірної рейки.

 

Сучасні інноваційні моделі відрізняються наявністю спеціального звукового сигналу, який, в парі з індикацією візуальної, надає можливість максимально автоматизувати процес роботи з лазерним будівником.

Вгору