Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Мінімийки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Одними з багатофункціональних і найбільш надійних в процесі експлуатації збиральних виробів є минимойки. Вони призначені для здійснення швидкого і ефективного догляду за садовими меблями, верандами, доріжками і автомобілями з мінімальною витратою води.

 

Побутові конструкції найчастіше використовуються при очищенні різної техніки і дозволяють виконувати роботи, серед яких піскоструминна обробка поверхні, прочищення засмітилася каналізації та виконання різних робіт на присадибній ділянці.

 

На сучасному ринку побутових приладів покупцям пропонується широкий асортимент минимоек високого тиску від провідних світових виробників.

 

Що стосується принципу дії, то пропонований агрегат працює досить просто. Під впливом високого тиску в дифузор потрапляє вода і через розпилювач очищає забруднену поверхню.

 

Приймаючи рішення придбати даний агрегат, зверніть увагу на тиск. Так, конструкції, призначені для використання в побуті, характеризуються наявністю тиску в 20-150 бар, в той час як професійні минимойки - 30-250 бар.

 

Щоб та чи інша модель приносила більше користі, при здійсненні очищення рекомендуємо використовувати підігріту воду, яка здатна набагато швидше і краще впоратися з поставленим завданням.

 

Додатковим засобом для підвищення ефективності очищення є спеціальні насадки - розпирскуватися, насадки-щітки, насадки з обертової точкової струменем, до використання яких можна вдаватися в процесі експлуатації.

Вгору