Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пилки дискові

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Інструментами, призначеними для роботи з деревом, ДВП, ДСП, фанерою і деревостружкових плит, є дискові пилки по дереву. Пристрій відрізняється високою продуктивністю, якістю лінії різу і швидкістю роботи. Основна характеристика інструменту - глибина пропила, яка залежить від діаметра диска. Для побутової роботи використовують середні і малі моделі з глибиною пропила від 30 до 50 мм. Професійні агрегати можуть робити пропили глибиною до 140 мм.

 

Ще однією характеристикою є частота обертання диска. Якщо обороти диска великі - це говорить про ефективність роботи, тобто рез буде зроблений акуратно і чисто.

 

При покупці потрібно знати все про пристрій, включаючи температуру навколишнього середовища (від -10 º С до +40 º С), відносну вологість повітря (80%) і те, що працювати з ним дозволяється за відсутності прямого впливу атмосферних опадів і надмірної запиленості повітря.

 

При виборі дискової пили звертайте увагу на паспорт, який містить всі необхідні відомості і вимоги, достатні для ефективної, надійної і безпечної експлуатації, а також споживану і віддається потужність. Чим вище потужність, тим менше сил потрібно докласти при роботі. Всі дискові пилки мають механізм захисту від випадкового включення.

Вгору