Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Пасатижі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Пасатижі - багатофункціональний (універсальний) ручний слюсарно-монтажний (якщо ручки ізольовані - то електромонтажний, діелектричні) інструмент, в якому зазвичай суміщені плоскогубці, бокорізи і 2 різака для рубки дроту різного діаметру (в шарнірі). Вони так само можуть називатися плоскогубцями, але це не є повністю вірним (плоскогубці не мають ріжучих крайок і не можуть виступати в ролі кусачок).

 

Функціональність

 

Це виріб - шарнірно-губцевий інструменту, що сполучає в собі функції двох окремих пристосувань: плоскогубців і кусачки. Така універсальність зручна при частій дрібній роботі. Однак за це доводиться розплачуватися деякими обмеженнями.

 

Якщо кусачки - інструмент, умовно кажучи, видатковий (затупил - придбав нові), то плоскогубці, по побутових мірках, майже вічні. Тому перекушують функцію найчастіше задіюють лише для різання проводів. В іншому випадку - після контакту з твердими матеріалами - ріжучі частини сточатся, і інструмент перетвориться на плоскогубці.

 

Сталь

 

Сталь, з якої виготовляють ці інструменти, найбільшою мірою визначає їх робочі якості. Тут виробники не тільки витримують строгим чином склад матеріалу, а й застосовують багато спеціальних технічних прийомів обробки, щоб додати елементам потрібну твердість.

 

Наприклад, століття шарнірного механізму буде максимальним лише тоді, коли твердість осьової і зовнішньої деталей однакова.

 

Губки і ріжучі кромки дорогих моделей, крім звичайних температурних обробок, часто піддаються також гарту струмами високої частоти.

Вгору