Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Інспекційні камери

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Інспекційна камера - це пристрій, який являє собою об'єктив відеокамери, розташованої на кінці гнучкого зонда, зображення з якої передається на відеомонітор. Апарат можна використовувати як для роботи на виробництві, так і для домашнього використання, але категорично забороняється експлуатація в медичних цілях, для дослідження тіла людини або тварин.

 

Цей легкий, малогабаритний прилад має широкий спектр застосування, наприклад, для оцінювання технічного стану автомобіля і внутрішніх деталей без його розбирання або стану трубопроводу, різних ємностей без необхідності розтину і т.п. Пристрій здатний істотно з економити час професіоналів також при проведенні будівельних робіт, робіт з водопровідно-каналізаційними системами, системами опалення, вентиляції і кондиціонування, а також при проведенні ремонтів або технічного і сервісного обслуговування різної техніки.

 

На сьогоднішній день інспекційні камери стали досить популярні за рахунок їх легкості і зручності у використанні. Прилад буде хорошим помічником для Вас що б Ви не робили.

Вгору