Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Комбі-насадки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Незалежно від того, якими розмірами відрізняється ваш земельну ділянку, для того, щоб угіддя успішно виконувало свої прямі функції, йому необхідний постійний догляд і турбота. Земельні роботи несуть самий різний характер і передбачають застосування садівником тих чи інших видів обробних інструментів і техніки, будь то пили, косарки, щітки для прибирання, пилки та ін. Але рано чи пізно у всіх любителів покопатися на грядці виникає питання зберігання всього цього арсеналу знарядь , яких з кожним роком стає все більше і більше.

В один прекрасний момент виробники садової техніки знайшли просто-таки дивне за своєю природою конструктивне рішення, яким стали комбі-двигуни, що комплектуються знімними насадками. На поточний момент важко знайти більш зручну і компактну техніку для городу та саду, ніж спеціальні комбі-насадки, які взаємозамінні, а, отже, можуть виконати широкий спектр робіт! Озброївшись цим продуктом, сучасний український городник зможе не тільки стежити за станом своєї земельної ділянки, але і максимально компактно зберігати свій інвентар.

Поговоримо про конструктивні особливості виробів, представлених в даній категорії. Конструктивно комбі-система виконана у вигляді конструкції, що складається з двигуна, передавального на робочий орган обертальні рухи за допомогою розміщеного в штанзі квадратного валу.

Як комбі-насадок використовують різного роду насадки:

- Висоторізи
- Мотоножиці
- Кущорізи
- Підмітальні щітки
- Мотокоси з прямим штоком
- Підмітальні валики
- Мотокоси із зігнутим штоком
- Кромкорез
- Ланцюгові пили
- Культиватори
- Повітродуви

Цільове застосування комбі-насадок дозволяє здійснювати стрижку живоплоту, аерацію газонів, видалення наростів моху, прибирання території, а також поверхневу обробку садового грунту. Що найголовніше, з усіма цими завданнями ви зможете з легкістю впоратися за допомогою всього одного інструмента!

Легка, швидка збірка, а також нескладний демонтаж виробів обумовлені зручним і простим у застосуванні з'єднанням насадок з комбі-двигуном, що, в свою чергу, дозволяє користувачеві значно скоротити час, який витрачається на підготовчі роботи, і значно підвищує ефективність обслуговування присадибної території.

Зберігання та процес транспортування комбі-насадок, за рахунок компактності останніх, не викликає особливих труднощів, а праця на городі з виснажливого обов'язку перетворюється в зручне хобі!

Вгору