Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Розширювальні баки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Вирішивши зробити систему автономного водопостачання в своєму заміському будинку, Вам в першу чергу необхідно купити розширювальний бак. Дивіться самі. Зі свердловини або колодязя вода потрапляє в будинок через насос. Як можна розвести воду під тиском не менше 1 атм по всіх точках споживання? В даному випадку ідеальним рішенням стане - гідроакумулятор. Купити розширювальний бак в місті Київ дуже просто, Вам треба зателефонувати нам або під'їхати на склад. Продаж розширювальних баків здійснюється також в усі регіони країни.

Тільки даний агрегат може допомогти Вам з різноманітними проблемами. Гидроаккумулятор може забезпечити Ваше житло необхідною кількістю води під постійним тиском і уберегти насос від передчасних поломок. Розширювальний бак для водопостачання представляють собою сталеву герметичну ємність, яка розділена на 2 порожнини за допомогою еластичної гумової мембрани. В одну порожнину надходить вода з водопровідної магістралі, а в іншу закачано повітря. Система водопостачання та гідроакумулятор, працюють за таким принципом: з колодязя по напірній магістралі насос нагнітає воду в гідроакумуляторний порожнину до тиску, максимальна величина якого визначається реле тиску. Після цього, відбувається автоматичне відключення насоса. При відкритті будь-якої точки водорозбору, мембрана видавлює воду з бака в систему, поки тиск на досягне мінімальних показників. Потім, за допомогою реле тиску включиться насос. Робота насоса триватиме до тих пір, поки тиск в баку не досягне максимальних параметрів. На частоту, з якою включається насос, впливає обсяг бака. Так, чим більшою є цей обсяг, тим менше часто буде включатися насос при рівних витратах води. Гидроаккумулятор 50 л і розширювальний бак мембранного типу мають деякі відмінності, серед яких більш високий тиск, матеріал еластичної мембрани, колір корпусу.

Обсяг, який мають гідроакумулятори, є головним параметром даних апаратів.

Якщо Ви вирішили купити розширювальний бак, то Вам слід знати, що є складна методика підбору агрегату, при якій враховуються багато факторів. З іншого боку, можна дотримуватися тільки одного правила, яке полягає в наступному: чим більшим є обсяг гідроакумулятора, тим краще. В такому випадку, насос буде включатися, і вимикатися рідше, адже це найбільш дорога деталь системи водопостачання. Також в баку залишається великий запас води в разі, якщо енергія раптово відключається.

Одними з чинників, які обмежують можливість вибрати агрегат, є ціна гідроакумулятора і розміри приміщення, де буде встановлений агрегат. На практиці ми бачимо, що для 4 точок водорозбору необхідна наявність бака з об'ємом не менше 80 літрів; для 5 точок - не менше 100 літрів; для 10 точок - 200 літрів і т.д. Якщо в процесі використання агрегату з'явиться необхідність збільшувати витрата води, Вам необхідно буде всього лише паралельно поставити ще один бак з будь ємністю. Встановлюватися гідроакумуляторні баки повинні в приміщеннях, де завжди позитивна температура.

Вгору