Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Багатофункціональний інструмент

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Універсальні електроінструменти для дому

Фахівці все частіше віддають перевагу багатофункціональному інструменту. Це обумовлено тим, що пристосування «все в одному» дозволяють одночасно виконувати кілька завдань. Вам не потрібно тягнути з собою кілька наборів - досить захопити один мультіінструмент, який використовується з різними насадками. І, отже, чим ширше буде область використання пристрою, тим багатшим він буде укомплектований.

 

Залежно від того, який насадки ви віддасте перевагу, за допомогою багатофункціонального агрегату модно впоратися з цілим спектром робіт: розрізати листи (фанера, ДВП, дерево, кахель, ДСП, гіпсокартон та ін.), А також зачищати, шліфувати і розпилювати різного роду поверхні.

 

Найбільш затребуваним багатофункціональним інструментів можна по праву назвати універсальний різак. Високопродуктивний інструмент (до 21 000 кол / хв) здатний функціонувати або від мережі змінного струму, або від акумуляторних батарей. Найчастіше акумуляторні агрегати забезпечені двома батареями, які відрізняються великою ємністю. Різноманітні аксесуари і насадки дозволяють застосовувати універсальні різаки для розпилу, шліфування і різання різних матеріалів.

 

У свою чергу, стамески універсальні, крім свого безпосереднього призначення, можуть бути використані замість шліфувальних машинок, ризиків і пив, завдяки не механічним коливанням, а своєю вібрації, яка поширюється під кутом 1.4 і 2.8 градуса. Оскільки інструмент забезпечений електронним регулюванням числа обертів (від 5 000 до 21 000 кол / хв), він може працювати з матеріалами різної твердості.

 

Досить популярним серед користувачів - як професіоналів, так і любителів - є набір багатофункціонального інструменту. Завдяки наявності різного роду насадок, він активно використовується в процесі полірування, шліфування, відрізки гвинтів і болтів, видалення лакофарбових покриттів, іржі, розпилювання та ін. Регулювання частоти (5000-35000 кол / хв) коливань здійснюється в залежності від матеріалів, з якими працює користувач.

 

Комплектація набору багатофункціонального інструменту включає в себе насадки (близько 45 найменувань), а також ряд додаткових аксесуарів у вигляді фрезерних циркулей, цанги, свердла, шліфувальних кругів і мн. ін.

 

З усього сказаного вище можна зробити висновок, що будь-який різновид багатофункціонального інструменту стане вірним помічником для будь-якого майстра.

Вгору