Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Манометри, редуктори, фільтри

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

У нашому магазині ви маєте можливість придбати незамінні інструменти, серед яких манометр, повітряні фільтри, а також редуктор.

 

Поговоримо про кожного пристосуванні окремо. Так, манометри технічні - це прилади, які використовуються для зміни тиску. Вони бувають різних видів, так, виділяють моделі для високого і низького тиску. Крім звичайних приладів, використовуються також термометри манометри - агрегати з додатковою температурною шкалою і вакуумметри - манометри вакуумні, апарати для вимірювання тиску розріджених газів. Вимірювання тиску - це важлива складова нормального функціонування технологічних процесів і технічних пристроїв, створених людиною. Ще бувають поділення за технічними характеристиками і за класом точності: 0,2; 0,6; 1,0; 1,5; 2,5; 4,0 - чим менше цифра, тим точнішим є апарат.

 

Що таке редуктор? Це агрегат, який представляє собою комплект шестерень, які укладені в один загальний корпус, який називається картер. Завдяки наявності картера деталі передач можуть бути компактно розташовані, а також надійно захищені від забруднень різного роду механічних пошкоджень. До того ж, картер забезпечує необхідне змащення деталей. Для чого потрібен редуктор? Відповідь проста - для зміни в більшу чи меншу сторону швидкості обертання валів.

 

Запорука здоров'я вашого автомобіля - це повітряний фільтр, який призначений для очищення або видалення конденсату, пилу, масла з повітря, що подається до інструментів і приладів. Багато автовласників, які далекі від автомобільних справ, скажуть, що повітряний фільтр скоріше не потрібен нашим автомобілям. І це думка, звичайно ж, буде помилковим.

 

Справа в тому, що це не просто «очищувач» для повітря, без якого на запилених дорогах в наш час обійтися неможливо. Якщо його прибрати, двигун авто тут же стане згасати і дізнається, що таке абразивний знос. Повірте, страшнішою смерті для двигуна не придумаєш!

 

У магазині InGreen ви можете придбати всі перераховані вище агрегати за доступною вартості, тим самим забезпечивши довгі роки життя свого автомобіля!

 

Якщо вас зацікавила ціна на манометр, редуктор, або фільтр - купити його можна в Києві, оформивши замовлення у нас на сайті. Продаж і доставка здійснюються по Україні.

Вгору