Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Навантажувачі

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

На сьогоднішній день існує безліч різної техніки, яка здатна не тільки частково, але і повністю замінити людський фактор на виробництві. Виробники постійно пропонують поліпшені моделі, які змогли б мінімізувати Ваша участь у виконанні роботи. Щоб вибрати підходящий інструмент, потрібно знати, що він собою являє, його призначення і технічні характеристики. Зараз ми ознайомимо Вас з навантажувачами.

 

Навантажувач - це механізм, який призначений для перевезення, навантаження, розвантаження і укладання різних вантажів. Вони можуть здійснювати захоплення і перевезення вантажів за допомогою вил, ковша, щипців або інших пристроїв або пристосувань, призначених для певних типів вантажів. Використовуються в основному для виконання складських, сільськогосподарських, комунальних та будівельних робіт. При придбанні навантажувача потрібно враховувати технічні характеристики - вантажопідйомність, габарити, тип двигуна, тип шин і т.д. Також потрібно брати до уваги тип і умови робіт.

 

Види навантажувачів і їх призначення:

за типом захоплення вантажу:

а) вилочні - для переміщення упакованих вантажів;
б) ковшові - для земельних робіт;

за типом двигуна:

а) електричні;
б) дизельні;
в) бензинові;
г) газові;

 

Переваги навантажувачів з двигуном внутрішнього згоряння - дизельні, бензинові, газові: низька вартість, очисна система. Недоліки: гучність і довгий час безперервної експлуатації. Незаперечними плюсами електронавантажувачів є низький рівень шуму при роботі і невибагливість в обслуговуванні.

за типом шин:

а) з пневматичними шинами - використовуються на нерівній поверхні;
б) з суцільнолитими - супереластичними шинами;

по розташуванню підйомного пристрою:

а) фронтальні;
б) бічні;

 

Підйомний пристрій у фронтальних, розташовується спереду, а у бічних - збоку. Ковшові навантажувачі можуть бути тільки фронтальними.

Вгору