Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Лазерні далекоміри

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Лазерний далекомір представляє собою високоточну пристосування, яке призначене для вимірювання відстані, об'єму і площі об'єктів і приміщень. Одним з найбільш поширених назв даного інструменту є «лазерна рулетка».

 

З кожним днем ​​ці пристрої стають все популярнішими серед широкого спектру професіоналів і навіть домашніх користувачів, які вдаються до застосування даного апарату для швидкого і якісного виконання робіт.

 

Основною перевагою, яким цей інструмент відрізняється від своїх дешевших ультразвукових аналогів, це висока точність - до 1 міліметра на метрі вимірювання, а також дальність вимірювань - до 250 м.

 

Треба відзначити, що моделі професійного типу відрізняються наявністю додаткових функцій, серед яких особливої ​​уваги заслуговує вимір висоти будинків відповідно до теореми Піфагора. Крім того, деякі далекоміри оснащені пристроєм Bluetooth, завдяки якому вони можуть бути легко синхронізованим з персональним комп'ютером для перенесення даних про вимірювання в прикладні програми. Незважаючи на це, найбільш популярними серед споживачів є моделі фірми Bosch, ціна на які при високій якості і зносостійкості набагато нижче, ніж у аналогів.

 

Для проведення зовнішніх робіт можна вибрати модель в прогумованому пилозахищеному корпусі, який надійно захистить пристрій під час роботи на вулиці. Крім того, при проведенні зовнішніх вимірювань великих відстаней рекомендуємо віддавати перевагу цифровим далекоміром зі штативом в комплекті. Таким чином, помилки, пов'язані з порушенням горизонтальності вимірювального променя, будуть повністю виключені. Штатив дозволить проводити вимірювання строго горизонтально, тому кут нахилу приладу не буде впливати на точність вимірювання. Також, застосовуючи штатив, ви зможете бути на всі 100% впевнені, що апарат ніколи не здригнеться в руці від натискання кнопки.

 

Широке застосування лазерні далекоміри знаходять при топографічної зйомці, в інженерній геодезії, в навігації і військовій справі, в фотографії і астрономічних дослідженнях. Деякі пристрої мають неабиякий математичний апарат і широку функціональність, які разом дозволяють з легкістю обчислювати обсяг і площі приміщень, обчислювати висоту об'єкта, виробляти безперервні вимірювання і т.п. Ще не так давно далекомір був складним в застосуванні і дорогим пристроєм, який могли собі дозволити тільки професіонали. На даний момент, він може бути придбаний великій кількості людей. Завдяки своїй широкій функціональності і компактним розмірам дане пристосування стане відмінною заміною звичайної рулетці.

Вгору