Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Напилки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Брусок стали високою гарту, на робочій поверхні якого нанесені насічки в правильному напрямку називають напилком. У такого обладнання насічки роблять подвійними і одинарними. Відрізняються ці інструменти виходячи від розміру, форми і номеру насічки.

 

На сайті інтернет-магазину можна купити напилки з будь-яким номером насічки для різноманітних цілей, в є прилади для заточування ланцюга бензопили.

 

Напилки, виходячи з кількості насічок, нанесених на 1 см довжини, класифікуються за такими характеристиками.

• З великою насічкою (№ 0 і 1) - Драчева. Вони найчастіше використовуються для початкової та грубої обробки.
• Із середньою насічкою (№ 2) - особисті. Їх застосування виправдане для ретельної зачистки.
• З самої дрібною насічкою (№ 3, 4) - оксамитові. Використовують для завершальної обробки.

 

Завдяки драчевим інструментам за один рух, можна прибрати шар в 0,5-1 мм, похибка, при цьому складе не більше 0,2-0,5 мм. Особистими пристроями знімається шар в 0,1-0,3 мм, з похибкою до 0,02 мм, оксамитовими пристосуваннями легко можна обробити деталь з величиною похибки до 0,005 мм. Виготовляють напилки довжиною від 100 до 400 мм. Розмір його підбирають в залежності від площі обпилюють поверхні, але для роботи потрібно брати більше на 150 мм, ніж деталь. Прилад з подвійною насічкою варто застосовувати для елементів з міцних металів, а для найбільш м'яких матеріалів підійде одинарна насічка.

 

В якості матюкала для ручок подібного інструменту, найчастіше віддають перевагу твердим породам дерева. Для захисту рукоятки від розколу в період роботи, на її кінець може бути надіто кільце зі сталі. Прослужать довгий час пристрої для заточування, якщо їх вчасно чистити від стружки, захищати від вологи і масла. За допомогою сталевих щіток їх можна очистити від частинок металу і забруднень. Також добре чистити брудні інструменти мильною водою. Якщо потрібно обпиляти поверхню з нетвердих металів, то її заздалегідь варто обробити деревним вугіллям, милом або спиртом. Алюмінієву деталь слід обробити стеарином. Це дозволить виключити забивання тирсою і полегшить чистку напилка. Для відновлення всіх властивостей іржавих і зношених напилків можна занурити їх у розчин сірчаної кислоти, а після чого промити в содовому розчині.

 

Щоб купити вибраний товар в магазині, необхідно заповнити заявку. Щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять, зв'яжіться з консультантами, і вони з радістю нададуть допомогу.

Вгору