Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Затирочні машини

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Затиральна машина - потрібна для загладжування бетонних поверхонь та затирання цементно - піщаних та гіпсових стяжок. Вони бувають ручні з бензиновим і електричним приводом. Працюють на ній в два етапи. Перший - попередня груба затирка. Другий - фінішна обробка. З цією метою застосовуються лопаті. Якщо площа бетонної підлоги вище 500 кв.м. використовують двохроторннім затирочні машини. Вони призначені для фінішної високоякісної затірки. Ці машини відрізняються високою швидкістю обробки, що дає можливість виконувати швидко роботу без особливих зусиль. Двохроторннім затирочні машини легкі в управлінні і маневрені. Вибираючи потрібну Вам модель, важливо звертати увагу на якість даної техніки, враховувати яку саме роботу буде виконуватися і т.п. Цінується гарантія від виробника.

 

«Будівельні вертольоти» ще використовуються для затирання залізобетонної поверхні, вирівнювання штукатурного шару, шліфування шпатлевочного і облицювального шарів, при укладанні стяжок. Крім додання оброблюваної поверхні глянцевого вигляду, затиральна машина ущільнює і, отже, робить міцнішим Ваше покриття, будь то підлогу, майданчик тощо.

 

Максимальною продуктивністю відрізняються самохідні двохроторннім затирочні машини по бетону, забезпечені кріслом для оператора. Робочою поверхнею будь-якої представленої моделі є: обертові диск або лопаті. Діаметр лопатей і дисків різниться. Спочатку проводиться груба затирка, потім з використанням затирочних лопатей - гладка затирка. Дана техніка дуже проста в управлінні, безпечна і надійна, дозволяє економити час і сили.

Вгору