Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Перетворювачі напруги

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Інвертори знаходять своє застосування там, де присутня необхідність перетворити постійна напруга в змінну 220 Вольт. Умовно всі вироби даного класу можна розділити в залежності від форми вихідного сигналу на перетворювачі з «модифікованим синусом» і перетворювачі з «чистим синусом».

 

Що стосується першого різновиду виробів, модифікований синус може бути представлений у формі трапеції, меандру або трикутника. Вироби даного виду широко поширені завдяки своїй прийнятній вартості. Разом з тим, їх застосування найбільш доцільно виключно для живлення ламп розжарювання, нагрівальних приладів, оскільки інші прилади можуть функціонувати гірше або зовсім виходити з ладу. Під час харчування модифікованим синусом дроселів, електродвигунів, а також трансформаторів зниження потужності може досягати 30%. З цієї причини слід підбирати інвертор з досить великим запасом по потужності.

 

Всіх вище перелічених проблем можна з легкістю уникнути, якщо вдатися до застосування синусоїдального перетворювача напруги. Даний елемент підходить для електропостачання будь-якого навантаження.

 

У тандемі з зарядним пристроєм виріб є чудовим ІБП, робота якого полягає в транслюванні мережі користувачам, а також перехід на генерацію від акумуляторної батареї при відсутності мережі або при її низьку якість.

 

Існує три основних види джерела живлення, а саме: online, offline, лінійно-інтерактивні ДБЖ.

  • В online ДБЖ подвійне перетворення здійснюється на постійній основі, мережа застосовується виключно для заряду акумулятора, в той час, як напруга для харчування користувачів повністю генерується. В кінцевому результаті, на виході ДБЖ, не залежно від якості мережі, споживач має «ідеальний» сигнал.
  • offline ІБП є резервний перетворювач. Це пристосування в мережевому режимі передає напругу безпосередньо без будь-яких змін. Що ж стосується автономного режиму, то в даному випадку при виході напруга за допустимі рамки, харчування користувачів здійснюється через вбудований інвертор, від акумуляторної батареї.
  • лінійно-інтерактивний ДБЖ відрізняється наявністю стабілізатора, який гарантує нормальне харчування споживачів при підвищеній або зниженій напрузі без переходу в автономний режим.

 

В процесі побудови автомобільної системи комбінованого типу, коли в тандемі з мережею своє застосування знаходять альтернативні джерела енергії, слід вдаватися до використання гібридних багатофункціональних перетворювачів напруги.

 

Так, за допомогою гібридних інверторів можна:

  • встановити пріоритети заряду акумуляторів від різного роду джерел (сонячні модулі, мережа, вітро-генератор, бензиновий).
  • відразу від декількох джерел отримати потрібну потужність.

 

У чому перевага вироби? Справа в тому, що інвертор в автоматичному режимі зможе визначити джерело енергії, який доступний на поточний момент, а також здійснить заряд акумуляторних батарей.

 

Перш ніж придбати перетворювач напруги, візьміть до уваги, що якісний прилад в обов'язковому порядку оснащений захистом від перевантажень, замикань, підвищення або зниження вхідної напруги, перегріву.

 

В ідеалі, прилад «здатний» також інформувати користувача про зниження напруги акумулятора. Навантаження приладу, який ви збираєтеся підключати (будь то пилосос, ноутбук або зарядний пристрій), не може перевищувати потужність автомобільного інвертора напруги. Саме тому вкрай важливо знати навантаження найпотужнішого приладу серед всіх підключених, виходячи з параметрів якого, слід вибирати оптимальний автомобільний перетворювач. Щоб підключити декілька приладів одночасно, ретельно підраховуйте суму потужностей.

 

Рекомендуємо також ретельно проаналізувати струм споживання від акумулятора. Для цього слід додати до потужності навантаження 15%, після чого ділити значення, яке вийшло, на напруга живлення інвертора. Звертаємо вашу увагу, що генератор не повинен поставляти струм в занадто малих кількостях. В іншому випадку акумулятор розрядиться.

Вгору