Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Вентилятори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

У цьому світі все трапляється раптово. Не встигнеш озирнутися – а зима тут як тут! Щоб не впадати в паніку і ні в якому разі не розлучатися з домашнім комфортом і теплом, чекаючи, коли ж управління ЖКГ зволить включити опалення, укутати в теплий плед або надіньте теплі речі, а ще краще – купіть вентилятор! Сучасний ринок пропонує безліч тепловентиляторів, які володіють усіма необхідними технічними характеристиками, а також мають ряд функціональних можливостей, необхідних для забезпечення затишку і комфорту у вашому будинку, офісі або міській квартирі.

Вибираючи тепловентилятор, слід в обов'язковому порядку ознайомитися з особливостями конструкції. Так, пристрій укомплектовано вентилятором, нагрівальним елементом і термостатом, за допомогою якого користувач має можливість встановити потрібний рівень нагрівання. Для того, щоб обігріти те чи інше приміщення, виріб випромінює тепло, яке йде від нагрівального елементу, а також поширює тепле повітря. Як нагрівальний елемент конструкції виступає або створена зі спеціального сплаву спіраль, або керамічні пластини. Обзаводячись вентилятором, слід переконатися в тому, що конструкція забезпечена функцією автоматичного відключення в разі випадкового перекидання агрегату.

Звертаємо вашу увагу, що тепловентилятор, на відміну від інших нагрівальних приладів, нагрівається, а також розсіює тепло набагато швидше. Тому, виріб просто-таки незамінний, якщо присутня необхідність, наприклад, обігрівати невелике приміщення в максимально стислі терміни і на нетривалий час. Більш того, з приходом спеки, тепловентилятор можна також використовувати в якості вентилятора.

За способом установки розрізняють стаціонарні (підлогові, настінні, стельові і ін.) та переносні тепловентилятори.

Вгору