Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Підйомні столи

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Вже давно підйомні столи знаходять своє широке застосування в роботі приміщень виробничого і складського характеру. Підйомна платформа здатна швидко і легко вирішити будь-які завдання, які спрямовані на фіксований підйом, а також спуск різних вантажів на ту чи іншу висоту.

 

Що собою являє підйомний стіл? Йдеться про платформу, яка оснащена спеціальними механізмами, які, в своєю чергою, дозволяють забезпечити надійне пересування платформи в вертикальній площині.

 

Використовують підйомні платформи в самих різних сферах - як на будівельних майданчиках, так і на промислових підприємствах, в музеях і аеропортах, в супермаркетах і в складських приміщеннях.

 

На сьогоднішній день підйомні столи представлені широким асортиментом модифікацій. Зокрема, мова йде про підйомних платформах, оснащених здвоєними ножицями, про вироби підйомник, з великою висотою підйому та ін. Звертаємо вашу увагу, що габарити підйомних столів також можуть варіюватися тим чи іншим чином.

 

Підйомні столи також можуть бути забезпечені різного роду опціями. Наприклад, платформа може мати в своїй конструкції додаткові пульти управління, перила, сигналізатори закінчення руху і різні покриття платформи. Додаткова комплектація дозволяє оптимізувати управління конструкцією, підвищити безпеку і ефективність застосування підйомних столів.

Вгору