Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Глибинні насоси

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Глибинні насоси призначені для подачі чистої води з водойм, колодязів і свердловин, а також для перекачування води різного ступеня забруднення. Принципова відмінність таких насосів від поверхневих полягає в тому, що агрегат занурений у воду і здатний подавати її на значну висоту. Даний вид насосів використовують для подачі води з неглибоких водойм, до 10 метрів.

Переваги глибинних насосів - безшумність в роботі, простота установки, економія корисного простору. Єдине обмеження для них - відстань між збірними отвором і дном колодязя повинна становити не менше одного метра, в іншому випадку засмоктує пісок і бруд швидко виведуть його з ладу, якщо вам необхідно викачувати воду з брудом і піском вам необхідна мотопомпа. До недоліків відноситься більш висока ступінь складності обслуговування, в порівнянні з поверхневими насосами.

Для проведення профілактичних і ремонтних робіт насос глибинний потрібно піднімати з колодязя або свердловини і робити складний процес розбирання-збирання герметичного корпусу. Для зменшення ймовірності виходу з ладу, слід вибирати тільки ту модель, яка підходить під дані умови експлуатації. Головне і незаперечна перевага цих агрегатів - недосяжна для інших видів насосного обладнання глибина забору води. Ще хочеться відзначити: простоту в установці, компактність, безшумність.

Глибинний насос набув широкого застосування там, де необхідно вирішити проблему водозабезпечення садових ділянок і приватних будинків. Справа в тому, що він обладнаний корпусними деталями, які стикаються з рідиною, що перекачується і виготовлені з латуні і неіржавіючої сталі. Таким чином, можливість корозії агрегату повністю виключена, а експлуатація конструкції може тривати протягом десятиліття з ресурсом 20 000 годин.

Варто також відзначити, що в плані якості, агрегати даної категорії, є одним з чільних місць серед європейських побратимів. Іншими словами, такі насоси повністю відповідають стандартам безпеки і якості, і відрізняються тільки найкращими відгуками.

Модельний ряд, з яким ми маємо справу зараз - це свердловинні або глибинні насоси (для колодязів), які є №1 для покупки садівникам, на дачу, іншими словами - хіт продажів.

Перед покупкою, необхідно бути обізнаним в деяких деталях. Даний агрегат призначений для подачі води в побутових умовах зі свердловин, внутрішній діаметр яких дорівнює 110 мм і більше.

Як правило, температура води, для перекачування, повинна бути не більше 35 градусів Цельсія.

Насос також обладнаний виносної конденсаторної коробкою, наявність якої дозволяє використовувати його під навісом або в приміщенні.

Вгору