Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Генератори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Генератор - це прилад, який виробляє електричну енергію. Він особливо необхідний там, де проблеми з відключенням світла стали звичним явищем. Якщо ви роздумуєте про будівництво заміського будинку, варто вибрати такий агрегат для забезпечення безперебійної поставки електроенергії.

 

Дані агрегати підрозділяються на синхронні і асинхронні. Останні в списку за вартістю дешевше, проте, якість виробленої енергії залишає бажати кращого. Якщо такий апарат буде «тягнути» телефон, холодильник, комп'ютер, хлібопічку і чайник на додачу, то таке навантаження під час запуску буде дорівнює трьох-п'яти кратної потужності. Отже, генератор потрібно вибирати із запасом потужності і пам'ятати при цьому, що асинхронні моделі не створені для різких навантажень.

 

Що стосується синхронних установок, тут коштувати згадати, що їх вартість, яка трохи вище, цілком виправдовує якість виробленої енергії. До того ж, вони можуть переносити триразові миттєві перевантаження. Варто зауважити, що професійні і якісні мініелектростанції, як правило, комплектуються виключно синхронними генераторами.


Також генератори бувають: бензинові, дизельні, трифазні, зварювальні, інверторні і газові.

 

Як правило, при виборі мініелеткростанціі, покупців найчастіше цікавлять такі параметри, як потужність, вартість, витрати електроенергії і маса. Але також надзвичайно важливими характеристиками є пожежна безпека, невисокий рівень шуму, можливість працювати автономно кілька годин поспіль, а також автоматичний запуск. Ці параметри найчастіше зустрічаються у дизельних моделей з рідинним охолодженням. Однак, не кожен може дозволити собі таку розкіш, як дизельна електростанція для заміського будинку.

 

В такому випадку, більш прийнятним буде бензогенератор з повітряним типом охолодження. У них, звичайно, вище рівень шуму і існує можливість перегріву двигуна, у зв'язку з чим їх не можна експлуатувати тривалий час без перерви. Серед переваг бензинових апаратів можна виділити прийнятну ціну, невеликі розміри, простоту в управлінні і обслуговуванні. Варто відзначити, що моторесурс даного агрегату залежить не тільки від того, якою є марка двигуна, але і від якості палива, яке застосовується, а також від дотримання всіх правил і вимог до режиму роботи агрегату. Потрібно пам'ятати, що після того, як один бак палива був витрачати, необхідно кожен раз зупиняти роботу електростанції до моменту, поки вона стане повністю охолодженої. А також необхідно використовувати бензин, октанове число якого не нижче 92.

 

Однією з найбільш важливих характеристик генератора є тривалість безперервної роботи. Як правило, тривалість автономної роботи бензинової електростанції дорівнює від 2 до 10 години, тому для дачі - це цілком прийнятна характеристика. Але також Вашій увазі представлені дизельні моделі, які спеціально розраховані для використання протягом більш тривалого і безперервного періоду часу. Непотрібно робити спроби забезпечити безперебійну подачу електричної енергії від агрегату бензинового типу, приєднуючи якомога більше обсягу до нього. Величина, яку має паливний бак, точно розрахована виробником пристрою для кожної окремої моделі. Наприклад, якщо у Вас є бензинова електростанція, потужність якої 1,8 кВт, то ємність бака в такому випадку буде дорівнює 2 л. Моделі, які можна використовувати протягом більш тривалого періоду часу, можуть мати обсяг бака, наприклад, 35 л.

Вгору