Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Викрутки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Одним з найбільш часто застосовуються і затребуваних інструментів по праву є стара добра викрутка. До її допомоги вдаються, коли виникає необхідність загвинтити і відкрутити різного роду кріпильні деталі, які оснащені шлицом або різьбленням на голівці. Викрутка - це вірний помічник у процесі проведення широкого спектру як ремонтно-слюсарних робіт на професійному рівні, так і під час виконання нескладних завдань в побуті.

 

З огляду на те, наскільки різноманітні сучасні види кріплень, виконувати маніпуляції за допомогою викрутки одного типу не тільки складно, але в деяких ситуаціях навіть неможливо. Як правило, майстру необхідно мати можливість оперувати відразу декількома видами інструменту, які відрізняються за розмірами, формою, а також типу наконечника. Прийнявши рішення купити інструмент одного типу, ви напевно в ході роботи постанете перед проблемою, коли він просто не підійде до того чи іншого кріплення. З цієї причини, коли прийде час пересортувати ящик з інструментами, переконайтеся в тому, що в вашому арсеналі присутні, як мінімум, комплексний набір викруток.

 

На сьогоднішній день ринок слюсарних приладдя представлений багатим асортиментом найрізноманітніших наборів, які розрізняються за вартістю, якістю виконання, а також комплектації. Комплект-мінімум включає в себе 1 хрестову і 1 шлицевую викрутки, проте, вимоги майстра щодо повноцінного проведення ремонтних робіт такий набір задовольнити не зможе.

 

Стандартна комплектація, як правило, складається з набору з 6, 8 і більше інструментів, які розрізняються згідно типу наконечника, розмірами і діаметром жала.

Вгору