Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Термостати, терморегулятори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Говорячи ненауковим, зрозумілим кожному мовою, термостат є працююче від напруги в 24 вольта виріб, який реагує на зміну температури, а також відключає / включає подачу енергії на піч або кондиціонер. Встановлюють його, як правило, на стіні житлового приміщення і саме в тому місці, де на температуру повітря не впливають сторонні фактори у вигляді прямих впливів сонячних променів, тепла від великої кількості ламп розжарювання або радіатора опалення. Зустріти пристрій можна також в конструкції промислових або побутових електропечей, котлах центрального опалення. Звертаємо вашу увагу, що саме термостат допомагає уникнути неприємних ситуацій, пов'язаних з перепадом тиску води, коли вода то гаряча, то холодна.

Ефективні для економії води і електроенергії вироби виконують досить важливу роботу: підтримують певну температуру в будинку, стежать за температурою в електропечі або холодильнику, не дають перегрітися праски. Крім того, вони необхідні для того, щоб утримувати певний температурний режим в будь-якому закритому просторі, будь то квартира або побутовий прилад.

Якщо повітря в приміщенні досить нагрілося, пристрій самостійно відключає опалення, і знову включає його, коли відбувається зниження температури.

Вгору