Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Болгарки (Кутові шліфувальні машини)

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Перш за все, треба зазначити, що болгарка - це кутова шліфувальна машина, головним призначенням якої є шліфування і зачистка різноманітних поверхонь, а також різка каменю і металу. Настільки цікава назва даний агрегат отримав тому, що вперше в нашу країну він потрапив з сусідньої Болгарії. У нашому магазині даний інструмент представлений в широкому асортименті, є як недорогі моделі, для використання в побутових цілях, так і дорогі професійні апарати.

 

До категорії побутових агрегатів можна віднести малогабаритні моделі, які відрізняються невеликою потужністю, і мають діаметр кола до 125 мм. Як правило, такі болгарки використовують час від часу, так як при постійній необхідності часто купуються професійні моделі.

 

До професійних належать апарати великих розмірів, які оснащені потужним двигуном. Найчастіше розробники виробляють такі кутові шліфувальні машини не тільки високопродуктивними, але і з ергономічною формою. До того ж інструмент даного класу виготовляється з більш довговічного сировини, що також позначається на кінцевій ціні товару.

 

До даного інструменту може додаватися пара дисків, які необхідні для певного матеріалу. Якщо такі не додаються, то потрібний Вам диск можна придбати самостійно. Не треба забувати про те, що немає єдиного диска для всіх матеріалів. І якщо Ви, наприклад, хочете різати керамічну плитку, то ні в якому разі не потрібно використовувати диск для різання металу.

 

Болгарка також представлена ​​моделями, які обладнані кнопкою захисту від випадкового включення. Така опція доступна для того, щоб убезпечити пристосування, оскільки воно відноситься до небезпечних інструментів, а також що б зробити процес експлуатації більш зручним.

Вгору