Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Акумулятори для шуруповертів

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

На сьогоднішній день на ринку електротехніки існує досить багато акумуляторів для шуруповертів, адже кожна фірма-виробник робить унікальну конструкцію батареї, яка підходить виключно для їх продукції. Цей факт викликає масу незручностей. Зовнішній вигляд і технологічні рішення сполучних клем акумуляторів і шуруповертов зроблені таким чином, щоб енергоносій іншої фірми було дуже складно підключити навіть за допомогою перехідників в вигляді проводів. Мало хто моделі, звичайно, здатні підключитися до «чужим» апаратів, але в цьому випадку, швидше за все не підійдуть кріплення і потрібно буде поламати голову над його фіксацією.

 

Всі енергоносії для шуруповертів можна поділити в залежності від різних технологічних рішень і від складу активних речовин, які в них використовуються: Ni - CD, Ni - MH, Li - ion і NANO. Спочатку проводилися моделі нікель - кадмиевого типу (Ni - CD), потім почали виготовляти більш поліпшені нікель - металогідридні (Ni - MH), а останні розробки - це літій - іонні (Li - ion). Всі вони здійснюють роботу в діапазоні 9,6 V, 12 V і 14,4 V, а останні моделі професійного будівельного обладнання фірми DEWALT, укомплектовані NANO - акумуляторами потужністю 36V.

 

Якщо Ви лише іноді користуєтеся шуруповертом в побуті, то Вам підійде і Ni - CD-акумулятор. Якщо ж робота здійснюється досить часто, то краще звичайно придбати модель типу Ni - MH. Вона характеризується більш тривалим терміном експлуатації і підвищеною потужністю. Для професійної експлуатації ідеально підійде шуруповерт з Li - ion акумулятором. Він оснащений електронною системою і має вбудований ЧІП, запам'ятовує кількість зарядок і розрядів, залишкову ємність, частоту і інтенсивність використання.

Вгору