У зимовий час навряд чи кому подобається закутуватись в кілька шарів одягу і ставати схожим на качан капусти. Цю проблему відмінно вирішує комплект термобілизни. У ньому все тіло легко дихає, не відчуває холоду. А головне - воно дозволяє зберігати рухливість і активність.


Разом з тим такі переваги можливі тільки в тому випадку, якщо знати, як правильно носити термобілизну. Кілька простих порад допоможуть розібратися в таких питаннях:


• Чи можна термобілизна носити як одяг для повсякденного користування;
• Як домогтися максимальної ефективності заощадження тепла.


Загальні принципи носіння термобілизни


Як правильно одягати і носити такі елементи одягу, залежить, перш за все, від умов правильного вибору. Незалежно від того, в яких обставин доведеться перетворюватись в теплозахисні елементи білизни, вибирати його потрібно за такими ознаками:

 

  -  Щоб носка була максимально довгої, слід підбирати комплектацію з міцних тканин;
  -  Білизна не повинна здавлювати тіло, інакше виникнуть проблеми з відведенням вологи;
  -  Така нижня одяг не повинен бути занадто просторою, в іншому випадку надмірна циркуляція повітря буде сприяти швидкому охолодженню;
  -  Важливо знати, як носити жіноча термобілизна - представниці прекрасної половини завжди прагнуть підкреслити достоїнства своєї фігури і приховати її дефекти. Через це виникають такі помилки, як носіння щільно облягає білизни. У той же час правильним буде вибір термобілизни, прилеглого до тіла, але не стискає його.

 

  Багато хто вважає, що такі елементи нижньої одягу підходять тільки для вуличних прогулянок, заміських пікніків або занять спортом. Однак виробники вважають інакше, відповідаючи різноманіттям своєї продукції на питання про те, чи можна носити термобілизну в приміщенні. Вони спеціально розробляють фасони, в яких комфортно перебувати в домашній обстановці без додаткового одягу.


Як правильно носити повсякденну термобілизну


Зазвичай при повсякденному носінні ніяких занадто активних навантажень тіло не відчуває. А значить, зовсім не обов'язково одягати під верхній одяг термобілизна, що володіє влагоотводящие властивостями.


Тут буде більш доречним комплект з натуральних тканин - льону, бавовни або вовни. Можливе додавання синтетичних волокон, якщо все ж повсякденна зайнятість передбачає якусь ступінь активності.


У зимовий час таке термобілизна одягається під два-три шари верхнього одягу. Поверх нього можна одягнути светр і куртку, штани і т.д.

 

Правила носіння термобілизни для активного відпочинку і спорту

 

  Для активних занять спортом або відпочинку на природі з лижами підійде тришаровий принцип носіння. Але головне - термобілизна має бути або синтетичним, здатним відводити випаровування і піт, або комбінованим, з властивостями теплозбереження.


  Рекомендується поверх такого термобілизни одягати одяг з флісу - вона відмінно утримує тепло і перешкоджає утворенню конденсату.


  Актуальним залишається і питання про те, чи можна носити термобілизну кожен день. Відповідь однозначна - можна і потрібно. Матеріали таких елементів гардероба завжди гіпоалергенні і не доставляють незручностей у вигляді подразнень або перегрівання.


  Про те, як правильно носити чоловіче термобелье, виробники дають ті ж рекомендації, що і для жіночих комплектів. Потрібно враховувати ступінь активності, показники вуличної температури, тривалість перебування на холоді.