Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Відцентрові насоси

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Відцентрові насоси - це агрегати, в яких необхідний натиск, а також рух рідини створюється за допомогою відцентрової сили, яка виникає при впливі на рідину лопатей робочого колеса.

Складаються вони з наступних комплектуючих: робочого колеса, яке розташоване в середині корпусу і сидить на валу, і спірального корпусу. Насаджується робоче колесо на вал за допомогою шпонки. У підшипниках обертається вал, а для ущільнення в місці проходу вала через корпус влаштовані сальники. У корпус насоса вода надходить через всмоктуючий патрубок, після чого вона потрапляє в центральну частину обертового робочого колеса.

Рідина, під дією лопаток робочого колеса ЦН - починає обертатися і відкидатися відцентровою силою до периферії колеса в спіральну частину корпусу від центру, а далі в напірний трубопровід через нагнітальний патрубок. В результаті дії, наданого робочим колесом на частинки води, відбувається перетворення кінетичної енергії двигуна в тиск, а також швидкісний напір струменя.

Напір, який має відцентровий водяний насос, вимірюється в метрах стовпа рідини, яка перекачується. Внаслідок розрідження перед лопатками робочого колеса відбувається всмоктування рідини.

Для того, щоб створити більший натиск, а також краще набрякання рідини, можна лопаток надати опуклу спеціальну форму, причому обертатися робоче колесо має опуклою стороною лопаток в напрямку нагнітання.

Відцентрові насоси для свердловин знаходять широке застосування, коли необхідно перекачати рідку середу. Такий тип охоплює досить широку сферу застосування. Матеріальна і конструктивна варіація виконань даних агрегатів дуже різноманітна, тому у Вас є можливість використовувати їх для того, щоб перекачати не тільки воду, а й хімічно агресивні і високо абразивні рідини. ЦН насоси відрізняються тривалим терміном служби, високим ККД, а також відмінною ремонтопридатністю. Якщо Ви зробили вибір - купити відцентровий насос можна в Києві, оформивши замовлення у нас на сайті.

Вгору