Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електричні лебідки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Електричні лебідки - застосовуються для підйому і опускання вантажу. Вони пропонуються з тяговими зусиллями від 150 до 1000 кг. Відмінною рисою даних електро лебідок є їх надійність в експлуатації і простота в обслуговуванні.

 

Електролебідки відносять до одного з найпоширеніших видів вантажопідйомного обладнання. Їх сфера застосування настільки широка, що захоплює практично всі галузі промисловості, де є необхідність підйому, опускання або переміщення важких вантажів. Там, де зусилля людини стають неефективними, електрична лебідка стане незамінною.

 

Залежно від потужності двигуна даний пристрій має різну вантажопідйомність. Об'єднуючим моментом є доступ до електричної мережі, побутової чи промислової. Вона влаштована досить просто: барабан з гнучким тросом, ланцюгом або канатом, планетарний редуктор, двигун, електромагнітне гальмо, надійний гак і водонепроникний пульт управління з кнопкою екстреного виключення.

 

Малогабаритна електрична лебідка знайшла своє застосування і в побуті: в глухих місцях часом це єдиний спосіб витягнути застряглий автомобіль, також добре підійде для корчування пнів на дачній ділянці і т.п. Промислова лебідка класифікується як монтажна або тягова, вимагає стаціонарної горизонтальної установки і призначена для інтенсивних будівельних або виробничих робіт. Відрізняється швидкістю і висотою підйому або тяговим зусиллям.

 

Який би ми не взяли тип лебідки, всі вони характеризуються надійністю, довговічністю і простотою управління.

Вгору