Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Акумулятори автомобільні

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Кожен автолюбитель погодиться з твердженням, що акумулятор є одним з ключових елементів вашого «залізного друга». І від того, як правильно підібраний даний агрегат, залежить дуже багато чого - починаючи від роботи електричних компонентів і генератора авто, закінчуючи запуском двигуна.

 

До питання про вибір акумулятора слід підходити вкрай відповідально, а головне пам'ятайте, що поспіх ні до чого доброго не приведе! Якщо ви не впевнені на всі 100% в тому, що вибраний продукт підійде до вашого транспорту, рекомендуємо звернутися за допомогою до наших консультантів. У нашому магазині ми з радістю надамо кваліфіковану допомогу у виборі того пристрою, який повністю відповідає переліку рекомендацій виробника вашого авто. Вибираючи Автоакумулятори, слід пам'ятати про ключові характеристики виробів:

  • Номінальна (електрична) ємність батареї. Даний параметр дозволяє визначити здатність вироби виробити електричний струм тієї чи іншої величини протягом певного відрізка часу. Принцип «чим більше, тим краще» - не ваш вибір! Якщо ви віддасте перевагу конструкції, ємність якої буде перевищувати ту, яка рекомендована виробником, генератор НЕ буде здатний забезпечити 100% зарядку батареї. Це призведе до того, що батарея буде постійно «голодувати», що, в кінцевому підсумку, стане причиною її передчасного зносу. Вибираючи найслабший АКБ, пам'ятайте, що в такому випадку двигун не запуститься!
  • Пускова потужність. Даний параметр говорить про величину максимальної потужності на виході АКБ, яку та може видати, якщо температура навколишнього середовища становить -18 градусів. Говорячи простіше, даний показник обумовлює здатність батареї безперешкодно запустити холодний двигун. Тому, вибираючи акумулятор для зимового періоду, слід брати до уваги саме пускову потужність.
  • Маса і габаритні розміри. При однакових показниках ємності і потужності, можуть мати місце помітні відмінності в габаритах. З цієї причини, в процесі вибору автоаккумулятора слід брати до уваги і цей фактор.

 

Що робити, щоб обрана в магазині InGreen продукція вірою і правдою служила вам довгі роки?

 

По-перше, необхідно правильно підібрати акумулятор.
По-друге, періодично здійснювати техобслуговування і виробляти правильний догляд за виробами.
По-третє, стежити за справністю системи електроживлення і генератора, оскільки саме згадані чинники безпосередньо впливають на термін служби батареї.


У нас до ваших послуг акумулятори від провідних світових виробників.

Вгору