Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Електричні конвектори

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

Електричні конвектори опалення - краще рішення для підтримки комфортної температури повітря в домашніх умовах. Особливістю роботи конвектора є його безшумність і компактність. Крім будинку, опалювальний прилад широко використовується в цехах і невеликих виробничих приміщеннях. Купити конвектор електричний можна складських приміщень, а також майстерень, які мають вентиляцію.

Электрический конвектор

Принцип роботи конвектора

Електроконвектор виконує свою функцію за рахунок конвекції повітря в приміщенні. Через решітку приладу, яка знаходиться в нижній частині, холодне повітря переганяється в трубчастий електричний нагрівач (ТЕН), де набуває високу температуру. Потім, вже нагріте повітря піднімається вгору, і виходить в приміщення. Як відомо, тепле повітря залишається вгорі простору, а холодний - опускається вниз. Саме за цим принципом працює електричний конвектор. Коли повітря охолоджується і опускається, прилад знову захоплює його знизу і нагріває.


Максимальна температура роботи становить не вище 45 ° C, завдяки чому, про нього не можна обпектися. Через кілька хвилин після включення Ви вже зможете відчути, як температура повітря починає підвищуватися.


З плюсів можна виділити і термін служби техніки, який зазвичай становить 20-25 років. Сучасні виробники піклуються про якість деталей і збірки, поставляючи на ринок найкращі електричні обігрівачі.


Вибір потужності електроконвектора

Для найбільшої ефективності прогріву приміщення, необхідно правильно підібрати потужність опалювального обладнання. Для цього, існує чітка і зрозуміла класифікація, за допомогою якої, Ви зможете самостійно розрахувати потужність і здійснити вибір при покупці електроконвектора. Для визначення потрібного приладу, необхідно знати площу приміщення та поєднати її з потужністю за наступним принципом:

  • 10-15 м - 1000 Вт
  • 15-20 м - 1500 Вт
  • 20-25 м - 2000 Вт
  • 25-30 м - 2500 Вт
  • 30-35 м - 3000 Вт

При всіх плюсах експлуатації пристрою, в ньому є єдиний мінус - високе споживання електроенергії. Однак, електричний конвектор є найоптимальнішим і мобільним для будинку, за рахунок простоти роботи, компактності і мобільності.


Установка

Якоїсь монтаж для конвектора необхідний у виняткових випадках, якщо потрібно стаціонарно підтримувати комфортну температуру для певного приміщення. Конвектор електричний настінний закріплюється на кріпильну раму. Сама рама кріпиться на стіну за допомогою гвинтів. Установка дуже проста і не вимагає спеціальних навичок.


Існують і такі моделі, які вимагають надійну підлогову установку. Зазвичай, такі конвектори не використовуються в домашніх умовах, а знадобляться в великих просторах. Вони вбудовуються в підлогу і закриваються декоративною панеллю зверху. В цьому випадку доведеться звернутися за допомогою до професіоналів, адже встановити теплову установку потрібно врівень з підлогою.


Електроконвектори в in.green

Електричні конвектори опалення можна придбати за відмінним цінами в in.green. В арсеналі нашого інтернет-магазину зібрані моделі різних потужностей, переважає обширний список виробників: ТЕРМИЯ, BALLU, TIMBERK TEC, VIGO EPK, Sun Way, Roda RSP. Замовте необхідний електричний конвектор в in.green з швидкою і зручною доставкою по країні.

 

Вгору