Укр
Каталог
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Мій кошик

Каретки

Сортування:
спочатку дорожчі спочатку дешевші за популярністю спочатку нові
Відображення:

У нашому магазині ми пропонуємо вашій увазі каретки преміум класу від всесвітньо відомих виробників, якість і вартість яких вас приємно здивує!

 

По-перше, треба зазначити, що каретка - високоміцний агрегат, що забезпечує переміщення талі з підвішеним вантажем не тільки в горизонтальному, але і в вертикальному напрямку. Пересування її відбувається по монорейковому шляху, який змонтований під стелею приміщення. Вона оснащена шестеренними передачами, і пускає в хід агрегат вручну, при використанні ланцюга.

 

Так, положення затискачів можна легко регулювати за допомогою настановних шайб, все максимальні і мінімальні розміри розсування вказані в характеристиці агрегату. Одним з найбільш важливих параметрів є вантажопідйомність. Так, в нашому магазині представлені моделі, у яких вантажопідйомність становить від 0,5 до 10 тонн.

 

Розрізняють рухливі і стаціонарні каретки для талі. Так, рухливі агрегати, в свою чергу, діляться на електричні, а також ручні.

 

Каретки для ручних талей - надають можливість здійснювати переміщення підвішеною до них талі з вантажем вздовж монорейкового шляху в горизонтальному напрямку. Для того, щоб здійснити пересування талі, використовується керуюча ланцюг, яку приводить у рух людина. Моделі для ручних талей, які не мають механізм пересування, оснащені тільки роликами для переміщення, а також кільцем, за яке підвішується таль.

Вгору